Odeta Moro na okładce magazynu Shape. Poznajecie?

Wakacje, to czas na aktywność. Sprawdźcie, co znajdziecie w najnowszym numerze magazynu Shape.

Odeta Moro na okładce magazynu Shape

Odeta prowadzi dwa programy telewizyjne – poranne, nagrywane na żywo Studio Active i Apetyt na zdrowie, gdzie pokazuje mało znane dyscypliny sportowe jak hokej pod wodą. Sama chętnie próbuje w nich sił.

Uważa, że wakacje to  świetny czas, żeby poznawać nowe sporty i nowych ludzi.

Zapał do  ćwiczeń, pogoda ducha i uśmiech. Trudno o lepszą kandydatkę do  fitnessowych zadań. Odeta lubi wysoko stawiać poprzeczkę, a sport to  dla niej zarówno przyjemność, jak i sprawdzian własnych możliwości.

Polecamy również trening z udziałem Odety Moro i jej trenerki - Natalii Jakuły.


W najnowszym SHAPE także:


FITNESS

• Trening: Płaski brzuch gwarantowany!


Bikini. Krótki top. Dopasowana sukienka. Są twoje! W tym sezonie będziesz wyglądać bosko i czuć się pewnie cokolwiek na  siebie włożysz. Prezentujemy trening oparty na  badaniach naukowych, które umożliwiły wytypowanie najskuteczniejszych ćwiczeń na płaski, wyrzeźbiony brzuch.

• MiniTrening: Magia szybkich rund

Poznaj 14-minutowy trening, który dzięki zastosowaniu tylko jednego przyboru rewelacyjnie spala tłuszcz i gwarantuje szczupłe, jędrne nogi.

• Sylwetka. Na fali


Zakochana w  wakeboardzie Ula Czerobska twierdzi, że to dziewczyński sport i  kobiety mają w  tym temacie jeszcze wiele do  pokazania. Ona sama nie boi się marzeń o wielkich zwycięstwach. Aktualnie szykuje się na  Mistrzostwa Polski i jest przekonana, że stać ją na znacznie więcej!

KUCHNIA

• Przepisy light. Latino Lunch


Eksplozja świeżych smaków z ziół i sezonowych warzyw, w lekkim i kolorowym wydaniu. Posiłki wg propozycji Angelo Sosy, szefa kuchni restauracji Añejo w Nowym Jorku, świetne na  słoneczne letnie dni.

• Dieta bez nudy!

Owsianka na śniadanie, kanapka na lunch, pierś kurczaka na obiad...  Gdy dieta zamienia się w rutynę, ryzykujesz niekontrolowane zachcianki i przybieranie na wadze. Codzienne posiłki łatwo jest jednak urozmaicić!

• Energia non stop

Sycący posiłek lub przekąska to  power na  wiele godzin i szczupła sylwetka! Zbudujesz je  na  bazie produktów bogatych w białko. Wybraliśmy sklepowe hity, które polubisz nie tylko za  smak i wygodę!

PSYCHE


• Koszmar obecnego lata – czyli wakacje z bliskimi

Znacie się jak „łyse konie”, więc wspólne wakacje muszą się udać! Niestety, z urlopu z przyjaciółmi czy nowym partnerem często wracamy rozczarowane. Dlaczego czas relaksu, imprez i totalnej beztroski bywa ciężką próbą dla naszych przyjaźni i związków? I co zrobić, żeby w pakiecie all inclusive nie dostać kłótni z facetem i obrażonej przyjaciółki?

URODA

• W drodze


Planujesz latem podróże po świecie z plecakiem? To będzie niezapomniana przygoda. Zanim wyruszysz, pomyśl, jak ograniczyć ilość bagażu. Rozwiązaniem są kosmetyki, które spełniają kilka funkcji.

ZDROWIE

• Słoneczna witamina


Jej niedobór zwiększa ryzyko powstania wielu poważnych schorzeń, w tym nowotworów. Witaminę D3 przyswajamy głównie przez skórę pod wpływem słońca, a tego w Polsce jest jak na lekarstwo. Czy trzeba ją więc suplementować, a jeśli tak, to kiedy i w jakich ilościach?

Odeta Moro na okładce magazynu Shape. Poznajecie?


Źródło/ Foto: Shape


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 30.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×