Ojciec wyśmiewa w sieci selfie swojej córki… i robi to dobrze!

Zobaczcie, czym kierował się zabawny tata.

ojciec cover.jpg

Kiedy selfie podbijało świat, nasi rodzice w większości nawet nie wiedzieli, że ich smartfony mają kamerę z przodu. Stąd nie można ich winić za to, że nie do końca rozumieją ich fenomen oraz tak dużą obsesję wśród młodych osób. Szczególnie, że większość z tych zdjęć, dawno przekroczyła granicę niewinności. Coraz więcej młodych kobiet wrzuca do sieci na pozór niewinne zdjęcia, które jednak sporo odsłaniają.


Zobacz też: Tydzień w obiektywie modelek


Jeden z ojców, zmęczony ciągłym robieniem seksownych fotek przez córkę, postanowił dać jej publiczną nauczkę. Jak sam twierdził, nie mógł już patrzeć na te wszystkie zdjęcia, które jego córka notorycznie publikowała w social mediach.


Co zrobił rozsądny ojciec?


Zamiast skupiać się na rozmowie, która jego zdaniem nie wniosłaby żadnej poprawy, postanowił wrzucić do sieci swoje zdjęcia… wzorowane na tych, które publikowała jego córka. Parodie zdjęć szybko stały się viralem w sieci i zwróciły uwagę na problem.


Polecamy: Najbardziej apetyczny instagram


Czy Burr Martin (sławny tatuś) żałuje swoich zdjęć? Po fejmie, jaki zdobyły jego zdjęcia, sam ojciec przyznaje, że uznaje to za żart. Poza tym, od kiedy dzieci wyprowadziły się z domu, tata ponoć ma mniej zajęć i czasami się nudzi. Podobno jego córka już się nie gniewa, chociaż trudno nam w to uwierzyć.


A Wy? Co myślicie o takiej “spersonalizowanej” kampanii?


Sprawdź: Największe uda na instagramie!

My daughter posted another #selfie #nailedit #baddad

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Burr Martin (@therealburrmartin)

Took me 3 days to get all the ink off.lol

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Burr Martin (@therealburrmartin)


Źródło: Sobadsogood.com

Zdjęcia: Instagram.com