Olga Bołądź w kwietniowym SHAPE

W kwietniowym numerze przeczytacie wywiad ze znaną polską aktorką! Zobaczcie, co jeszcze czeka na Was w najnowszym SHAPE.

Olga Bolądź w kwietniowym SHAPE

Olga Bołądź w kwietniowym SHAPE


Gwiazdą kwietniowego wydania SHAPE jest Olga Bołądź.   

Kilkumiesięczny morderczy trening, obcięcie włosów, trudna rola w najnowszym filmie Patryka Vegi "Służby specjalne". Olga Bołądź, jedna z najciekawszych aktorek młodego pokolenia, opowiada czytelniczkom SHAPE, jak w poszukiwaniu nowego "ja" pomagają ekstremalne wyzwania, ruch i przekonanie, że ciało ma granice tam, gdzie mu je postawimy.

BONUS: Dodatkiem do magazynu jest KARTA RABATOWA o wartości 30 zł – na kolekcję sportową H&M.

W kwietniowym SHAPE także:

FITNESS

Poradnik: Rowerem po awans

Wskocz na rower i bądź fit! A jeśli odpowiednio zaangażujesz się w treningi, masz też większe szanse na awans. I nie ma w tym nic dziwnego, bo sport nieźle hartuje charakter i rozwija kreatywność.

• Trening: Na siłowni bez trenera

Ten plan się opłaca! Z nim nawet osoby debiutujące w klubie fitness czy siłowni, nie będą potrzebowały pomocy trenera. Z powodzeniem poradzą sobie same! A dokładniej z małą pomocą SHAPE :)

• Trening: Stress Rx

10 minut! To wszystko, czego potrzebujesz, by rozluźnić napięte ciało i zmniejszyć stres. Aż grzech nie skorzystać!

KUCHNIA:

• Pod lupą: Woda


Jest absolutnie niezbędna dla zdrowia i życia. Przy ogromnej liczbie jej rodzajów, warto wiedzieć, jaką pić.

• Lekcja odchudzania. Pokonaj hormony głodu!

Apetyt i głód wiążą się z działaniem licznych hormonów, na które wpływa nasza dieta. Zmiana codziennych nawyków może pomóc ci przywrócić ich równowagę i cieszyć się szczupłą sylwetką!

• Dieta omega czyli odchudzanie anti-age

Wymień złe tłuszcze na te deficytowe. Dzięki temu schudniesz, poprawisz wygląd skóry i nastrój! Jak to zrobić? Czytaj w najnowszym SHAPE.   

PSYCHE

• Sweet focie czyli własne reality show


Po tym, jak Barack Obama zrobił sobie zdjęcie na pogrzebie Nelsona Mandeli, a gwiazdy Hollywood podczas oscarowej gali pstrykały sobie gorliwie "sweet focie", inwazja narcyzmu na internet i życie realne jest chyba nie do powstrzymania. Cieszyć się czy smucić?

• Marszałek FOCH


Korzystasz z jego pomocy, kiedy w damsko-męskiej wojnie o wpływy wszystko inne zawiedzie? Na pewno nie raz czytałaś, że "foch" to droga donikąd i że z partnerem trzeba rozmawiać, zamiast się na niego obrażać... Świetnie, ale co zrobić, jeśli jedyne, co działa na twojego mężczyznę, to usta w podkówkę i kilka dni milczenia ?

URODA

• Celuj w cellulit


Jak wynika z badań przeprowadzonych przez portal NoweKosmetyki.pl, aż 91% Polek przyznaje się, że ma cellulit. Okazuje się również, że coraz częściej problem ten dostrzegają u siebie już nastolatki...

ZDROWIE

• Wszystko czego nie wiesz o oddychaniu... a powinnaś!


W ciągu minuty robisz ok. 18 wdechów, w godzinę ponad 1000, w ciągu doby 25 tysięcy - i najpewniej nie zaprzątasz sobie tym głowy. A ci, którzy nie przywiązują do oddychania wagi, bardzo sobie szkodzą. Naucz się robić to prawidłowo – będziesz zdrowsza, szczuplejsza i radośniejsza!

SUPERTEMAT:

• Niewygodna wygoda


Pewnie, że lepiej mieć dom, w którym odkurzacz sam posprząta podłogę, a lodówka sama zrobi zakupy. Jednak wygoda nie jest bezwzględnie dobra. Ma też swoje złe strony.


Olga Bolądź w kwietniowym SHAPE

Olga Bołądź w kwietniowym SHAPE


Źródło: SHAPE
Foto: SHAPE/ KAPiF