"Opalaj się bezpiecznie" z Cosmo

Już po raz kolejny magazyn Cosmopolitan organizuje akcję "Opalaj się bezpiecznie". Bądź świadoma tego, jak najlepiej możesz chronić się przed skutkami działania słońca: zmarszczkami, przebarwieniami i (tak!) nowotworem skóry. Od dziś opalaj się tylko dla przyjemności.

cichopek cosmo.jpg


W tym roku, twarzą akcji została Kasia Cichopek. – Jest to fajna akcja. Wydaje mi się, że o takich rzeczach trzeba mówić, ponieważ opalanie nie tylko jest ważne pod względem beauty, ale także pod względem zdrowia – mówi Kasia w wywiadzie dla MilionKobiet.pl. – Bardzo łatwo można się podpisać pod tą akcją, a tym podpisem jest przepiękna, bardzo modna bransoletka – dodaje aktorka.

Akcja została zapoczątkowana 6 lat temu przez amerykańską edycję COSMOPOLITAN (w USA znana pod nazwą PRACTICE SAFE SUN).

Akcja ma charakter kampanii społecznej mającej na celu zwiększenie wśród kobiet świadomości jak szkodliwa dla zdrowia może być nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV, oraz edukacje na temat odpowiedzialnego opalania się.


W wydaniach letnich COSMO zachęcamy czytelniczki do dołączenia do grona Ambasadorek Bezpiecznego Opalania. Chcemy, aby Polki były świadome tego, jak najlepiej mogą chronić się przed skutkami działania słońca: zmarszczkami, przebarwieniami i (tak!) nowotworem skóry. Mówimy nie tylko o zagrożeniach, ale przede o profilaktyce.
Słońce świeci cały rok o naszym obowiązkiem jest dbać o naszą skórę i wzrok!

opalaj sie bezpiecznie logo.jpg


OPALAJ SIĘ BEZPIECZNIE. EDYCJA POLSKA  2012

Otwieramy kolejny sezon na bezpieczne opalanie! Liczymy na to, że będziesz wspierać naszą akcję tak samo jak w zeszłym roku i chętnie wcielisz się w rolę ambasadorki z piękną bransoletką Safe Sun na ręku.

Jesteśmy przekonane, że wiesz, jakie szkody może wyrządzić promieniowanie ultrafioletowe, i dlatego chętnie przyłączysz się do propagowania ochrony przeciwsłonecznej. Zamanifestuj swoją świadomą postawę! Dołącz do grupy celebrytek, które już noszą naszą unikatową bransoletkę, specjalnie wyprodukowaną przez markę Kelly Melu.

Codziennie dołączają do naszej Akcji nowe czytelniczki i Gwiazdy! Dołącz i TY!
Od dziś opalaj się tylko dla przyjemności. Bez szkody dla zdrowia.

Dołącz do gwiazd i Zostań ambasadorką naszej akcji. Noś najbardziej pożądaną tego lata bransoletkę. Naszą unikatowa bransoletka została zaprojektowana wspólnie przez biżuteryjną markę KELLY MELU oraz COSMO.
Nasza bransoletka to znak rozpoznawczy Cosmodziewczyny: kobiety świadomej siebie, pięknej i zdrowej!

DO WYBORU 3 MODNE KOLORY: brąz, beż i biel!

bransoletka3.jpg

bransoletka 1.jpg

bransoletka 2.jpg


JAK JĄ ZDOBYĆ?

Naszą unikatową bransoletkę, zaprojektowaną przez biżuteryjną markę KELLY MELU, możesz kupić przez najbliższe trzy miesiące na stronie www.kellymelu.pl oraz w salonie firmowym (Al. Jerozolimskie 42, Warszawa).

DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY

Część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana Fundacji "Tam i z powrotem" (www.tamizpowrotem.org), której celem statutowym jest wspieranie Centrum Onkologii-Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Zebrane środki finansowe Fundacja przeznaczy na upowszechnianie wiedzy i świadomości o czerniakach i nowotworach skóry oraz sposobach ich leczenia.

Jesteśmy dumni, że partnerem merytorycznym naszej akcji zostało jak rok temu warszawskie CENTRUM INSTYTUT ONKOLOGII im. Marii Skłodowskiej - Curie i wspierająca je Fundacja TAM i Z POWROTEM:

"W Klinice Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaków Centrum Onkologii-Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, niejednokrotnie widzimy piękne, zadbane kobiety, które jednogłośnie potwierdzają, że nikt im o takim zagrożeniu wcześniej nie powiedział. Nasuwa się jedynie pytanie, czy nikt naprawdę nie powiedział? Czy nikt nie wziął za rękę i nie pokazał, jakie mogą być konsekwencje?  Czy może ciągle była wiara w to, że przecież będąc silna, zdrowa, mnie to nie dotknie? Pomyślmy o nas samych, czy naprawdę mamy więcej do zyskania będąc tu, dzisiaj i teraz atrakcyjnym, czy doprowadzając się świadomie do choroby i ciężkiego stanu lęku o nasze życie."


Więcej w najnowszym numerze Cosmopolitan!


Dodał(a): Marcelina Romańska , Piątek 11.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×