Oto lustro, o którym marzy każda z nas!

Życie bajką nie jest, ale... IKEA zainspirowana baśnią i wynikami badań postanowiła sprawić swoim klientom bardzo miłą niespodziankę!

Oto lustro, o którym marzy każda z nas!

Magiczne lustro powie Ci prawdę!

Każdy z nas zna historię pięknej królewny, złej macochy i… magicznego lustra. Choć życie nie jest bajką okazuje się, że jest lustereczko, które może powiedzieć nam coś miłego!

Najnowsze badania pokazały, że ponad 2/3 Brytyjczyków uważa się za bardzo niepewnych i wątpiących w siebie. Na Polakach badania takie nie zostały jeszcze przeprowadzone, ale wnioskować można, ze statystyki wcale nie okazałyby się lepsze. Znaczna większość z nas nie wierzy w siebie, nie akceptuje swojego wyglądu. A przecież każdy z nas jest piękny i jedyny w swoim rodzaju!

Zainspirowana badaniami IKEA stworzyła "Motywujące lustro" i ustawiła je w swoim sklepie w Londynie. Lustro przy użyciu technologii czujnika ruchu Kinect z Xbox One, wyłapuje dane o twarzy i ciele osoby, która się do niego zbliża. Następnie każdą osobę, która podejdzie do tego magicznego lustra czeka bardzo miła niespodzianka w postaci… odpowiedniego komplementu!

Zobaczcie jakie były reakcje ludzi:

A wy, chcielibyście mieć takie lustro?

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.comDodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 15.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Kasandra31
Oj takiego lustra raczej bym się bała. Dlatego też, wolałam zrobić sobie klasyczne lustro do przedpokoju w http://glass-land.pl . W jego przypadku przynajmniej nie muszę się obawiać, że powie mi coś niedorzecznego :) A tak poważnie mówiąc, wolę elementy wyposażenia, które są robione na zamówienie, a nie pochodzą z masowej produkcji.
Dodano: 2015-10-22 20:40:55 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×