Perfect Dzieciom Ulicy

Legenda polskiej sceny muzycznej już niedługo zagra koncert charytatywny. Sprawdź!

Perfect Dzieciom Ulicy

Perfect Dzieciom Ulicy


14 listopada legendarny zespół Perfect wystąpi w Klubie Stodoła z koncertem charytatywnym. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów – cegiełek przeznaczony będzie na działalność Fundacji Dzieci Ulicy, prowadzonej przez p. Morawską, żonę byłego perkusisty Perfectu – Wojciecha Morawskiego.

Grzegorz Markowski – wokalista zespołu Perfect – kiedy usłyszał o działalności i potrzebach Uniwersytetu Leśnego (w Ząbkach k. Warszawy), prowadzonego przez Fundację Dzieci Ulicy, powiedział: „jesienią zagramy koncert w Stodole i przekażemy wam pieniądze”. Na pytanie, czy wie, że ambasadorem Fundacji jest Zbigniew Hołdys, odrzekł:” To bez znaczenia, zagramy i już, po prostu widzę, że warto!”.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich członków zespołu Perfect oraz klubu Stodoła – zebrane zostaną środki na działalność Fundacji.

Koncert poprowadzi Marek Sierocki, a w jego trakcie przewidziany jest występ perkusisty Wojtka Morawskiego – dawno nie widzianego na scenie jednego z założycieli Perfectu.
Dodatkowy dochód zostanie zebrany ze sprzedaży CD – cegiełek ze specjalnie nagraną przez zespół piosenką dla Dzieci Ulicy muz. D. Kozakiewicz, sł. B. Olewicz.Bilety w cenie:

•  Miejsca stojące: 50 pln w przedsprzedaży oraz 60 pln w dniu koncertu
• Miejsca siedzące na balkonie: 70 pln w przedsprzedaży oraz 80 pln w dniu koncertu

Do nabycia w TicketClub Batorego (Warszawa ul. Batorego 10) lub na stronie internetowej

belka_mk_662.jpg


Zachęcamy do przesłuchania specjalnie skomponowanej na tę okazję piosenki "My nie chcemy być dziećmi ulicy":Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Mat. prasowe/YouTubeDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Piątek 18.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×