Piosenki na pierwszy taniec - same współczesne hity

To zupełnie inne zestawienie. Bez piosenek Krawczyka, Krajewskiego i innych takich, które równie dobrze mogłyby pojawić się na potańcówce waszych dziadków.

pierwszy-taniec-nowoczesne-piosenki-2015.jpgPierwszy taniec to bardzo ważny moment wesela. Wcale nie musisz być mistrzynią tańca, chodzić na dodatkowe lekcje i wywijać piruety. Równie dobrze możecie ze swym lubym zatańczyć spokojnego przytulańca. Ważne, żeby ten pierwszy taniec był dla was cudownym przeżyciem, byście dobrze się bawili przy pierwszej piosence tego wieczoru.

Dlatego proponujemy wam, byście wyboru piosenki na pierwszy taniec poświęcili trochę więcej uwagi i wybrali taki utwór, który będzie wam się kojarzył pozytywnie. W większości zestawień piosenek na pierwszy taniec znajdziecie same stare przeboje, które może nawet pamiętają wesele waszych rodziców czy dziadków. Nie oszukujmy się, chociaż często są to utwory z ładnym tekstem, to jednak trochę nie pasują na współczesne wesele. No, chyba że planujecie je w klimacie retro, wtedy to co innego. Jeśli jednak stawiacie na coś nowoczesnego - powstarajcie się o piosenkę współczesną.

 Zobacz także: Co i ile wkładają goście do kopert dla nowożeńców?

Zobaczcie nasze zestawienie współczesnych piosenek na pierwszy taniec. Wybraliśmy kawałki, przy których powinno się dobrze tańczyć parze młodej. Wszystkie są stosunkowo nowe (kilka z nich to nawet hity tego roku). Każda z nich ma ciekawy tekst, oczywiście związany z miłością, pasujący na wesele i pierwszy taniec nowożeńców. 

Zobacz także: Bukiety ślubne z kwiatów polnych, które skradną wasze serca

Jaką piosenkę wybrać na pierwszy taniec? Zestawienie współczesnych piosenek:

1. Ed Sheeran "Thinking Out Loud"

2. Jason Mraz & Colbie Caillat "Lucky" 

3. Monika Kuszyńska "In The Name Of Love" 


4. John Legend "All Of Me" 

4. Lana Del Rey "Young and Beautiful"


5. Adele "Make You Feel My Love" 

6. Katie Melua "Nine Million Bicycles"

Jeśli na weselu będziecie mieli DJ-a - problem z głowy - pewnie zagra wszystko, co mu podrzucicie, gorzej jeśli wybraliście zespół, ale i wtedy jest to pewnie tylko kwestia dogadania się. Jeśli decyzję podejmiecie stosunkowo wcześnie - zespół może jeszcze zdoła się nauczyć danej piosenki, albo po prostu wrzuci ten pierwszy numer z płyty (tak czasami nawet bywa lepiej!). 

    Źródło: MilionKobiet.pl
    Foto: Shutterstock


Dodał(a): Karolina Zdunowska , Wtorek 18.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×