Playboy z Nataszą Urbańską na okładce już w sklepach!

Na okładkę z Nataszą Urbańską czekamy od dawna. Jak gwiazda poradziła sobie z tą sesją i co opowiedziała magazynowi? Sprawdźcie, co na was czeka we wrześniowym Playboyu.

Playboy z Nataszą Urbańską na okładce już w sklepach!

Na okładce magazynu zaprezentowała się Natasza Urbańska, zabójczo piękna aktorka, piosenkarka i tancerka w mrocznych perwersyjnych klimatach czarnego kryminału.

Co zdradziła Playboyowi? Opowiedziała m.in. o tym, jacy mężczyźni ją pociągają, co jest jej pasją i w której ze swoich ról czuje się najlepiej. 

Co ją przekonało do tej sesji? 

Dlaczego kazałaś nam czekać tak długo? Co sprawiło, że właśnie teraz jest odpowiedni czas na zrobienie najpiękniejszych zdjęć w życiu? 

NATASZA: Przekonała mnie wizja artystycznej czarno-białej sesji, gdzie nie ma dosłowności, za to są emocje i zmysłowość. Z fotografem Mateuszem Stankiewiczem pracowałam już wcześniej i nasze sesje zawsze były wyjątkowe. W obiektywie Mateusza moje ciało jest przedmiotem artystycznej impresji i dlatego ta propozycja wydała mi się interesująca. 

Co cię męczy, denerwuje i frustruje, a co cieszy i relaksuje? 

NATASZA: Męczą mnie męczący ludzie, denerwuje głupota i bezmyślność. Staram się łapać dystans do trudnej czasem rzeczywistości i po prostu myśleć pozytywnie. Relaksuję się przy muzyce. Nie wyobrażam sobie życia bez niej. Uśmiechnięte poranki ustawiają cały dzień. Uwielbiam nasze zabawy z Puszkinem – to nasz pies. Pachnąca kąpiel i kieliszek wina szybko mnie odprężają.  Na szczęście zdecydowanie więcej rzeczy mnie cieszy niż wkurza. 

Gdybyś miała opisać swoje życie zawodowe jedną piosenką... 

NATASZA: Piosenka, która opisuje moje podejście do  życia to Imagine Johna Lennona: „You may say I’m dreamer, but I’m not the only one”. Jestem idealistką, tak wyobrażam sobie mój świat. 


Ponadto w numerze: 

- Marek Krajewski - król polskiego kryminału 

- Michael Hirst - twórca serialu "Wikingowie"

- Zbrodnie doskonałe? 

- Mafia na Facebooku

- Moda polska jest w modzie.

Dzisiaj podziwiamy okładkę magazynu @playboy_poland z @nataszaofficial . Jak wam się podoba? Od jutra w sprzedaży. #nataszaurbanska #playboy #playboypolska #magazyndlapanow #sesja #femmefatale

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @milionkobietpl


Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Playboy

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 24.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×