Playboy z Niki Daniludisz

W najnowszym Playboyu, w kioskach już w piątek, możecie podziwiać Niki Daniludisz, zniewalającą Playmate Roku z Węgier.

Playboy z Niki Daniludisz

Wrześniowy Playboy z Niki Daniludisz

We wrześniowym numerze magazynu, Charlie Sheen wyjawia nam dlaczego stracił pracę i skąd jego blizna na brzuchu. W zeszłym roku stracił pracę w serialu i swą gigantyczną gażę. Między kolejnymi seksualno-narkotykowymi skandalami walczył z producentami. Wydawało się, że stoczył się na dno. Jednak powrócił. Już jest czysty, choć – jak mówi nasz reporter: – W czasie rozmowy Charlie wypalił tyle papierosów, że aż mnie rozbolały płuca.

Profil Carlos Slim Helú – najbogatszy człowiek świata

Od trzech lat niezmiennie zajmuje pierwsze miejsce na liście najbogatszych ludzi świata. Jak to możliwe, żeby do takiej fortuny doszedł inwestor z biednego Meksyku? "W królestwie nędzy jest raj dla bogaczy. Nędza stwarza warunki do robienia interesów" - odpowiada telekomunikacyjny magnat Carlos Slim Helú.

Listy do Steve'a Jobsa

Steve Jobs otrzymywał tysiące maili od fanów, wrogów i sieciowych aktywistów. Na wiele z nich odpowiadał, co jest rzeczą niezwykłą dla zapracowanego wizjonera. Być może to jeden z przejawów jego geniuszu. A lektura tej korespondencji daje okazję by przyjrzeć mu się od kulis.


PLAYBOY jako raz pierwszy prezentuje fragment polskiego przekładu książki zawierającej najciekawsze listy z mailowej skrzynki twórcy potęgi Apple'a.

Przetestowaliśmy Rolls-Royce’a, wartego ponad 2 miliony złotych.Rolls-Royce nie jest dla każdego. Na kluczyki i przejażdżkę Dropheadem Coupé czeka się lata! Ale warto. Przeczytajcie zresztą sami, jak prowadzi się jeden z najdroższych kabrioletów globu. Przy okazji sprawdzamy pewien mit.

Co jeszcze w najnowszym Playboyu? Seks-rekordziści opowiadają, jak zdobywali kobiety.

Fidel Castro - Dyktator Kuby / 35 000 kobiet

Wilt Chamberlain
- Koszykarz NBA / 20 000 kobiet

Warren Beatty - Aktor / 12 775 kobiet

Gene Simmons - Muzyk zespołu Kiss / 4600 kobiet

Mick Jagger
- Wokalista The Rolling Stones / 4000 kobiet

Julio Iglesias - Wokalista / 3000 kobiet

Jack Nicholson
-Aktor / 2000 kobiet
Dodał(a): Martyna Matysiak , Czwartek 30.08.2012 (aktualizacja: 2014-04-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×