Pokaż, co w duszy gra!

W każdym drzemie jakaś pasja, ale nie zawsze znajdujemy czas, aby dać się jej rozwinąć. Teraz jest okazja, aby to zmienić!

Pokaż, co w duszy gra!
Pokaż, co w duszy gra!


Życie w ciągłym pośpiechu, niemalejące zaległości w pracy, spiętrzenie spraw domowych i szkoła dzieci, wszystko to sprawia, że zapominamy o sobie i swoich marzeniach. Odkładane "na potem" odchodzą w niepamięć. Może czas zrobić coś dla siebie? Czy wiesz, że najbardziej wrażliwym zmysłem każdego z nas jest wzrok. Aż ponad 90% informacji z otoczenia odbieramy właśnie za pomocą tego zmysłu. To obrazy kształtują naszą wrażliwość, a kolory wpływają na nastrój.

Jeśli drzemie w Tobie miłość do fotografii, chcesz tworzyć własne obrazy, odkrywać lub pokazać co ci w duszy gra, rozwijaj swoje umiejętności i zgłębiaj tajniki fotografii pod okiem profesjonalistki Lidii Popiel, podczas warsztatów w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.


Pokaż, co w duszy gra!

Pokaż, co w duszy gra!


Lidia Popiel, to znana fotografka, dziennikarka, a także założycielka i redaktor naczelna magazynu dobrego życia fineLIFE.pl oraz wykładowca fotografii w Wyższej Szkole Filmowej. Fotografią zajmuje się od 1985 roku, a jej prace publikowano m.in. na łamach "Zwierciadła", "Pani", "Sukcesu" i "Gentlemana". Znana jest również ze wspierania młodych talentów.


Pokaż, co w duszy gra!

Pokaż, co w duszy gra!


Początkujący uczestnicy warsztatów poznają niezbędną terminologię i obowiązujące zasady w profesjonalnej fotografii. Osoby z doświadczeniem będą miały okazję pracy z profesjonalną modelką pod okiem fachowców oraz zgłębiać zagadnienia takie jak zaawansowane ustawianie parametrów aparatu, ekspozycja czy kadr. Liczne ćwiczenia pozwolą udoskonalić technikę i umiejętności oraz świadomie kreować obraz. Wspólne zajęcia pozwolą na nowo odkrywać otaczający świat, poznawać jego naturę oraz to, co czyni życie piękniejszym.

Dzięki warsztatom można będzie odkryć swój talent lub zgłębić zakamarki uprawianej sztuki w niepowtarzalnej, relaksującej atmosferze. W wyjątkowym miejscu jakim jest pięciogwiazdkowy hotel, ukryty wśród Wzgórz Dylewskich, otoczony dziewiczym lasami Parku Krajobrazowego można nie tylko przeżyć wspaniałą, twórczą przygodę, ale łatwiej odkrywać swoje pasje i dzielić się nimi. Poznaj inną technikę, poczuj pasję i styl.


Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.


ZOBACZ GALERIĘ:
Źródło/Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Piątek 04.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×