,,Pomoc Mierzona Kilometrami'' na półmetku!

W zbieraniu kilometrów pomagają gwiazdy i sportowcy! Zobacz szczegóły akcji.

,,Pomoc Mierzona Kilometrami'' na półmetku!

,,Pomoc Mierzona Kilometrami'' na półmetku!


Rozpoczął się czwarty etap akcji T-Mobile „Pomoc Mierzona Kilometrami”. Coraz więcej Polaków aktywnie spędzających wakacje dorzuca swoje kilometry do puli (przemierzyli ich już łącznie ponad 20 mln!), która przełoży się na złotówki dla niepełnosprawnych dzieci. Aby dać im szansę na aktywność fizyczną, wystarczy samemu być aktywnym: biegać lub wyjść na spacer z rodziną. Do udziału w akcji namawia liczne grono znanych i lubianych, m.in. ambasadorka akcji Joasia Jabłczyńska oraz Beata Sadowska, Dorota Gardias, Ania Dereszowska, Dawid Woliński, Aleksandra Kwaśniewska i Przemek Cypryański. Do akcji przyłączyła się również wicemistrzyni olimpijska i mistrzyni świata w kolarstwie górskim – Maja Włoszczowska.  

Do tej pory udało się zebrać 320 tys. zł, a jeśli do 17 sierpnia uda się podkręcić licznik kilometrów do 26 milionów – do puli wskoczy kolejne 130 tys. zł, łącznie dając sumę 450 tys.! Warto pomóc i dać z siebie wszystko!

Tegoroczne lato sprzyja aktywności na powietrzu, zatem wyjdźmy z domu i róbmy coś dobrego dla własnego ciała i ducha, a także dla innych – dla tych, którzy tej pomocy bardzo potrzebują, ponieważ sami marzą o tym, by móc pobiegać, iść na spacer o własnych siłach czy pojeździć na rowerze. Walczmy o milion złotych na rehabilitację i protezy dla niepełnosprawnych dzieci. Ich uśmiech to nie jedyna nagroda – ruszając się sami zyskujemy dobrą kondycję i samopoczucie! – podkreśla Joasia Jabłczyńska, ambasadorka akcji „Pomoc Mierzona Kilometrami”.

,,Pomoc Mierzona Kilometrami'' na półmetku!

,,Pomoc Mierzona Kilometrami'' na półmetku!

Zdecydowałam się wziąć udział w akcji Pomoc Mierzona Kilometrami ponieważ dzięki niej niewiele robiąc pomagamy niepełnosprawnym ruchowo dzieciom. I tak jeżdżę na rowerze, codziennie przejeżdżam na treningach kilkadziesiąt kilometrów, więc wreszcie się na coś te kilometry przydadzą - poza oczywiście moją formą . – zachęca z uśmiechem Maja Włoszczowska, która również przyłączyła się do akcji.

,,Pomoc Mierzona Kilometrami'' na półmetku!

,,Pomoc Mierzona Kilometrami'' na półmetku!Szczegóły na temat inicjatywy dostępne są na stronie www.kilometrami.pl


Źródło/Foto: Mat. prasoweDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Czwartek 08.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×