Poznaj najmilszą babcię na świecie!

Zobaczcie, jak korzysta z Internetu.

najmilsza babcia.jpg

Dla starszego pokolenia Internet oraz najnowsza technologia to coraz częściej w miarę normalny dodatek do życia. Często nasze babcie czy dziadkowie nie potrzebują telefonu dla starszych osób, bo spokojnie radzą sobie z najnowszymi smartfonami i tabletami. Podobnie jest z korzystaniem z sieci.

Zobacz też: Tutorial z makijażem 80-letniej kobiety podbija internet! 


Ale wiadomo, nie wolno generalizować.


Dla części z nich to nadal czarna magia i w ich myśleniu, to raczej zbędne narzędzia, które marnują czas. Dlatego często próbują nas od tego odciągać na rzecz aktywności na świeżym powietrzu.


Ta babcia jest idealnym przykładem na to całkiem inne, jednak bardzo rozczulające myślenie o nowych technologiach, w tym również o popularnej wyszukiwarce Google’a. W dobie, gdy większość z nas traktuje Google prawie, jak drugiego człowieka, z drugiej strony część osób nie do końca rozumie jego potrzebę czy sposób użytkowania. 

Sprawdź również: Zrób przyjemność babci i dziadkowi! 


May Achworth, bo tak nazywa się nasza dzisiejsza bohaterka, ma 86 lat i mieszka w Wielkiej Brytanii. Jej wnuk, Ben John wpadł do niej kilka dni temu, aby pożyczyć kilka drobiazgów oraz jej laptop. Podczas sprawdzania historii przeglądarki, wpadł na najmilsze zapytanie jakie Google widziało w życiu. Brzmiało ono tak: “Proszę, przetłumacz dla mnie te rzymskie liczby mcmxcviii, dziękuję”.

Polecamy: "Wstydzę się pokazać z mamą - wygląda jak moja babcia!" - LIST 


Gdy nastolatek to zobaczył, podzielił się screenem na twitterze. Zdjęcie szturmem zdobyło Internet, a nawet dotarło do angielskiego oddziału Google, które odpowiedziało przemiłej staruszce: “W dobie miliardów wyszukań, to właśnie Ty wywołałaś u nas uśmiech. A i przy okazji, to jest 1998.”


Totalnie urocze!

babcia.jpg

Zdjęcie: twitter.com/Push10Ben


Źródło: Purewow

Zdjęcie: screenshot twitter.com


Dodał(a): Anna Guzek , Poniedziałek 27.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar