Poznaj sekret, który kryje się za zdjęciem Moniki Brodki na okładce Harper's Bazaar!

Zobacz przepiękne wideo zza kulis i poznaj sekret sesji!

brodkamala.jpg

Monika Brodka jest październikową gwiazdą z okładki magazynu Harper's Bazaar, na której prezentuje się wprost zjawiskowo! Październikowa okładka utrzymana jest w kolorze złota, które nieodzownie kojarzy nam się z piękną jesienią. 

Jednak okładka ta to nie tylko idealny dobór kolorów i piękna stylizacja. Za jej powstaniem kryje się bowiem pewien sekret! Jak się okazuje, złota plisowana narzutka, którą ma na sobie wokalistka na okładce magazynu... nie jest wcale narzutką! Okrycie Moniki to tak naprawdę założona w niecodzienny sposób plisowana spódnica. Kto by pomyślał? 

W samym magazynie znajdziemy natomiast ekskluzywny wywiad z Moniką Brodką, która mówi między innymi o tym, jak udało się jej uniknąć pułapek, w które często wpadają młode gwiazdy show-biznesu. Wokalistka wyznaje redakcji Harper's Bazaar, co pomogło jej przetrwać w niełatwych realiach biznesu rozrywkowego: Charakter, predyspozycje do takich, a nie innych zachowań. Ja od małego byłam przyzwyczajona do dyscypliny. Godziłam szkołę podstawową z muzyczną, z próbami w zespole mojego taty, z lekcjami śpiewu, z kółkiem teatralnym, zajęciami plastycznymi i tak dalej. Tata zawsze pilnował dyscypliny. Teraz sama jestem "control freakiem" - mówi Brodka.

Jesteś ciekawa jakie jeszcze sekrety zdradziła podczas wywiadu dla Harper's Bazaar Monika Brodka i jak wypadła jej sesja? Październikowy numer magazynu już w kioskach! A poniżej znajdziesz przepiękny film zza kulis tej wyjątkowej sesji. 

brodkaduza.jpg

 Okładka październikowego wydania magazynu Harper's Bazaar Zobacz kulisy sesji Moniki Brodki dla Harper's Bazaar:

Zdjęcie: mat. prasowe  


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 23.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×