Relacja z Gali Samochód Roku Playboya 2016

Gala SAMOCHÓD ROKU PLAYBOYA 2016 wraz z inauguracją strony PLAYBOY.PL za nami! Zobacz ekskluzywne zdjęcia i wideo z imprezy roku!

kroliczki main.jpg

Jak co roku najlepsze, najnowocześniejsze i najbardziej luksusowe samochody, niepowtarzalny playboy show, super oprawa muzyczna i wyjątkowe osobowości ze świata sztuki, kultury i biznesu – to tylko niektóre znaki szczególne 24. Gali Samochód Roku Playboya 2016. 


W tegorocznym plebiscycie ten zaszczytny tytuł zdobył Jaguar F-Pace!

jaguar.jpg

Na Gali zorganizowanej 20.06.2016 r. w Warszawie w Endorfinie Foksal w Pałacu Zamoyskich, Laureatom zostały wręczone nagrody z okazji kolejnej edycji tego prestiżowego plebiscytu. 

Podczas gali można było podziwiać nagrodzone przez Jury samochody. Wyboru dokonało jury konkursowe w składzie: Rafał Jemielita, Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk i Andrzej Koper.

pmr_410.jpg

Pałac Zamoyskich 

pmr_375.jpg

 I Taxi 

PLAYBOY raz w miesiącu to za mało, teraz macie go codziennie

Na imprezie odbyła się inauguracja strony WWW.PLAYBOY.PL. To pierwsza, oficjalna odsłona polskiej edycji Playboya w Internecie.

„Bardzo się cieszymy mogąc oddać do użytku naszych Czytelników stronę Polskiej Edycji Playboya. Strona Playboy.pl to wyjątkowe uzupełnienie magazyn. Prezentuje męski punkt widzenia - najlepsze zdjęcia, humor, wyjątkowe osobowości i najciekawsze informacje ze świata stylu, gadżetów 
i motoryzacji.” – mówi Rafał Księżyk, redaktor naczelny magazynu oraz strony playboy.pl.

Tegoroczną Galę Samochód Roku Playboya 2016 poprowadzili Paulina Sykut-Jeżyna i Rafał Jemielita. Impreza jak co roku przyciągnęła wielu znamienitych gości. Na gali spotkać można było m.in.: Dawida Wolińskiego, Łukasza Jakóbiaka, Izabellę Łukomską-Pyżalską, Artura Chamskiego, Aleksandrę Szwed, Katarzynę Skrzynecką wraz z mężem Marcinem Łopuckim, Macademian Girl, Sylwię Gliwę, Agnieszkę Kaczorowską, Michała Milowicza, Olę Ciupę i Klaudię Halejcio. 

pmr_174.jpg

 Dawid Woliński, Alles

to.jpg

 Paulina Sykut - Jeżyna

pbp_268.jpg

 Łukasz Jakóbiak

pbp_289.jpg

 Aleksandra Szwed

pbp_325.jpg

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

pbp_302.jpg

 Macademian Girl 

pbp_279.jpg

Izabella Łukomska - Pyżalska

pbp_308.jpg

 Klaudia Halejcio

gliwa.jpg

 Sylwia Gliwa 

Goście Gali bawili się wśród Playmates i Króliczków PLAYBOYA w zmysłowej „playboyowej” oprawie. Niezapomnianych wrażeń tego wieczoru dostarczył najbardziej gorący moment na scenie: ekskluzywne, olśniewające, zniewalające PLAYBOY SHOW, które zostało zorganizowane we współpracy z marką Alles, najbardziej zmysłową bielizną w Polsce. Tradycyjnie koncepcję pokazu wraz ze stylizacją przygotowała stylistka Playboya Anita Sadowska, a reżyserię i choreografię opracowała znana i lubiana Kasia Sokołowska (jurorka programu TOP MODEL zostań modelką). 

pmr_254.jpg

pmr_235.jpg

pmd_222.jpg

pmd_234.jpg

pmd_322.jpg

Imprezę zorganizowaną przez redakcję polskiej edycji słynnego pisma uświetniła Gwiazda - zespół Red Lips, a dopełnieniem wokalnym finału pokazu modowego był występ Sławka Uniatowskiego. Na scenie głównej zaprezentował się również wyjątkowy duet - Lidia Kopania & Martin Fitch. Lidia Kopania jest zwyciężczynią Festiwalu Trendy oraz Polskich Preselekcji do Eurowizji; Marcin rok później w Oslo. W 1978 roku zaśpiewali wspólnie piosenkę z Musicalu Grease „You are the one that I want” (org. Olivia Newton-John i John Travolta). Był to wtedy Międzynarodowy Singiel Roku. Po 38 latach zaśpiewali go na Gali Samochód Roku Playboya 2016. 

pmr_261.jpg

pmd_463.jpg

pbp_270.jpg

Lidia Kopania 

Ważnym punktem programu było również wręczenie dyplomów dla laureatów konkursu FOTOEROTICA 2015. Jedynego tak wysokiej rangi konkursu fotografii ukazującej kwintesencję kobiecego piękna w Polsce. 

Podczas gali został także rozstrzygnięty konkurs Dream Car Competition - Wygraj marzenia! Zwycięzca konkursu - Pan Wojciech odebrał na scenie swoje Porshe Macan. 

pmr_316.jpg

Agnieszka Jastrzębska i Radek Majdan w momencie oficjalnego przekazywania Panu Wojciechowi kluczyków do Porsche Macan – nagrody, którą wygrał w I edycji konkursu DREAM CAR COMPETITION – WYGRAJ MARZENIA.

FullSizeRender.jpg

 Pan Wojciech, zwycięzca I edycji konkursu DREAM CAR COMPETITION, przy swoim Porsche Macan, które oficjalnie odebrał podczas gali.

Odbyła się również licytacja klasycznego samochodu MGB, który jest prawdziwą ikoną motoryzacji. Auto osiągnęło zawrotną cenę 100 tys. zł. Gwiazdy takie jak Roy Orbison, Sharon Stone, Joe Perry z Aerosmith, czy Sting byli właścicielami takiego modelu. Auto to, to idealny przykład tego, co w brytyjskich roadsterach najpiękniejsze – lekkość, sportowy charakter prowadzenia i sportowy duch angielskiej motoryzacji. Aukcję zorganizował Dom Aukcyjny Ardor Auctions, a część z jej dochodu została przeznaczona na fundację ExAnimo, by wesprzeć walkę z nowotworami wśród dzieci.

pbp_067.jpg

Partnerem głównym wydarzenia była Żubrówka Czarna – doskonale czysta, pszeniczna wódka super premium, nowa odsłona legendarnej marki, zawdzięczająca swój niepowtarzalny smak bogactwom Puszczy Białowieskiej. Wykwintne menu przygotowane zostało tradycyjnie przez Mistrza Kulinarnego Roberta Sowę i jego autorską restaurację N31.

pbp_071.jpg

Żubrówka Czarna 

pbp_154.jpg

Robert Sowa

Za fryzury modelek odpowiedzialny był zespół stylistów profesjonalnej marki KEVIN MURPHY, której produkty dostępne są w najlepszych salonach fryzjerskich w całej Polsce oraz na www.hair2go.pl, a o perfekcyjne makijaże zadbali najlepsi wizażyści marki Dr Irena Eris PROVOKE. Długie nogi modelek ozdobiły najmodniejsze szpilki firmy KAZAR, a piękną i zdrową opaleniznę na ciałach modelek zapewniła firma Fake Bake.  

pbp_054.jpg

pbp_017.jpg

 ProVoke Makeup Artist Natalia Kreska

pbp_020.jpg

 ProVoke Makeup Artist Natalia Kreska

pbp_034.jpg

ProVoke Makeup Artist Natalia Kreska

pmd_236.jpg

KAZAR

Galę wyprodukowała agencja eventowa KREATOR, specjalizująca się w kompleksowej organizacji eventów i wydarzeń specjalnych.


pmd_457.jpg

AKVO 

PMD_385.jpg

 Bartłomiej Kacprzak Gabinety Lekarskie Orto Med Sport

pmr_335.jpg

Hotel Narvil  

pmr_010.jpg

pmr_363.jpg

Belutii 

pmr_039.jpg

ORIENT

pbp_083.jpg

pbp_146.jpg

 Książęce

pmd_444.jpg

Ptak Expo

pmd_381.jpg

Agata Meble 

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach zostali:

Samochód Roku Playboya 2016: Jaguar F-Pace

1. NA SZCZYTACH TECHNOLOGII: BMW serii 7
2. AUTO Z SEKSEM: Ferrari 488 GTB Spider
3. STYL I PIĘKNO: Mercedes klasa S Cabrio
4. SUPERSPORT: Nowe Porsche 911
5. AUTO DLA TWARDZIELA: Ford Focus RS
6. LUKSUS I SPORT: Lexus GSF
7. SAMOCHÓD NA BEZDROŻA: Nissan Navarra
8. NAJLEPSZY Z NAPĘDEM NA WSZYSTKIE KOŁA: Audi Q7
9. AUTO NA CO DZIEŃ: Subaru Levorg
10. RADIO W SAMOCHODZIE: Renault Talisman Initiale Paris
11. KLASYCZNA NOWOCZESNOŚĆ: Volvo S90

12. AUTOSTUFF.PL: Skoda Superb

Zaszczytny tytuł Samochodu Roku Playboya przyznawany jest najbardziej luksusowym markom, słynącym z najbardziej zaawansowanej technologii, nowoczesnego wzornictwa, dbałości o bezpieczeństwo użytkowników i ochronę środowiska. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję plebiscytu!

pmr_407.jpg

pbp_153.jpg

Zobacz też wideo z gali i galerię gwiazd:

zdjęcia: studio69