SHAPE FIT 40+ z Anetą Kręglicką w roli głównej

Na rynku pojawiło się nowe, specjalne wydanie magazynu Shape. Zobaczcie, co w nim znajdziecie.

SHAPE FIT 40+ z Anetą Kręglicką w roli głównej


Zobaczcie, co na was czeka w najnowszym, specjalnym wydaniu magazynu Shape.

Aneta Kręglicka

26 lat temu zdobyła koronę Miss Świata. W tym roku skończyła 50 lat. Nadal jest piękna, zgrabna, w świetnej formie. Z Shape FIT 40+ dowiesz się, jak to  robi?

Polecamy też trening z Gwiazdą! Siła spokoju, czyli 7 ćwiczeń rozciągających i wzmacniających na dzień dobry.

W FIT 40+ pojawiają się zagadnienia istotne z punktu widzenia dojrzałej dbającej o formę kobiety, które jednocześnie pozostają w ścisłym związku z podstawowymi działami SHAPE.

FITNESS

Sprawna po czterdziestce


Masz 45 lat? Twoje mięśnie mają tyle samo. I  nigdy nie słyszały, że "czterdziestka to  nowa trzydziestka". One tracą masę i  siłę, potrzebują treningu. Dobra wiadomość? Sto lat temu już byś nie żyła. A  dziś chodzi o to, żebyś miała fun po  siedemdziesiątce.

Walka z oponką


Otłuszczony  brzuch to  najczęściej efekt niezdrowej diety, porodu, nietolerancji pokarmowych, problemów z hormonami oraz oczywiście braku ruchu. Czy jest sposób na to, by  uporać się z tym problemem? Tak, ale będzie od  ciebie wymagał kompleksowego działania.

Trening siłowy – eliksir młodości

Trening siłowy? Nie, to nie dla mnie – powtarzasz zazwyczaj. Może już czas zmienić zdanie. Bo to  właśnie ćwiczenia z obciążeniem są doskonałym uzupełnieniem programu, który nie tylko odejmie ci lat, ale jak żaden inny wymodeluje sylwetkę.

Biegać każdy może

40 lat minęło, a ty jeszcze nie biegłaś w maratonie? Nic straconego! Wiek nie jest przeciwwskazaniem do uprawiania jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Tak więc i biegania w maratonach. Mierz tylko siły na zamiary i pamiętaj o odpowiednich przygotowaniach.

KUCHNIA

Diety Gwiazd. Metoda na młodość.


Supermodelki, aktorki i  piosenkarki dobrze wiedzą, jak zatrzymać młodzieńczy wygląd. Dzięki superfoods, niezwykłym produktom dostępnym już na całym świecie, ty  również możesz zadbać o urodę i figurę tak jak gwiazdy!

Lekcja odżywiania. Jedz w rytmie natury


Dopasowanie diety i trybu życia do  naturalnych rytmów organizmu. To  właśnie ten warunek, pozwoli ci spowolnić procesy starzenia organizmu, wspomóc trening i poprawić zdrowie!

Pod lupą. Siła roślin

Najlepsza strategia anti-age to ciągła ochrona i regeneracja. Trzy modne dodatki: algi, zielony jęczmień i nasiona chia nie bez powodu zyskały etykietkę superproduktów. Pozwól im odmłodzić swój organizm!

URODA

Odmładzanie? Naturalnie!


Są kobiety, które po  czterdziestych urodzinach wyglądają lepiej niż kiedykolwiek. Pięknieją. Czy potrafią zatrzymać czas? Czy może mają sekrety, które warto poznać? Co  dzieje się w  skórze w  tym wieku, jakie kremy są dla nas najlepsze, które zabiegi wykonywać w  gabinecie, a  czego robić nie powinnyśmy, jeśli zależy nam na  zachowaniu skóry w  dobrej kondycji? Sprawdzamy to.

Pochwała jędrności!

Współczesne czterdziestolatki to  zadbane kobiety o sylwetkach, których nie powstydziłaby się niejedna dwudziestokilkulatka. Wysportowane, smukłe, o jędrnych wyrzeźbionych nogach i ramionach. Chcesz wiedzieć, jak to  się robi?

ZDROWIE

W niewoli hormonów


Wszystko, co  podlega codziennemu rytmowi dnia i nocy, zawdzięczamy hormonom. To  one decydują o naszym zdrowiu i samopoczuciu. Rozchwianie układu hormonalnego, dość częste po  40. roku życia, daje się niestety odczuć. Na  szczęście nowoczesna endokrynologia potrafi zapanować nad chaosem.

PSYCHE

Mądrość jest sexy


Mimo zapewnień, że "życie zaczyna się po  czterdziestce", wiele z  nas ciągle ma  problem z  pierwszymi urodzinami z  czwórką z  przodu. Niepotrzebnie! Może w  tym wieku nie wyglądamy już jak nastolatki, ale jesteśmy mądrzejsze, pewniejsze siebie i  wiemy, czego chcemy!

Zakazany owoc?

Rok temu Miley Cyrus zabłysnęła w jednym z wywiadów tekstem, że seks po  czterdziestce to  coś okropnego. Edukatorzy seksualni i seniorzy w Stanach Zjednoczonych natychmiast odpowiedzieli, że okropne jest przekonanie, że tylko młodzi i piękni mogą uprawiać seks. I choć ich opinie podzielają tłumy ludzi, seks w wieku dojrzałym nadal jest tematem tabu.

Okladka FIT 40+.jpgZobaczcie także:Źródło/ Foto: Shape

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 20.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×