Sławny przystojniak z policyjnego zdjęcia został modelem!

Od więźnia po sam szczyt modelingu?

jeremy cover.jpg

Pamiętacie przystojniaka, którego zdjęcie z kartoteki zrobiło furorę w sieci? Ten sam gość jest już na wolności i w pełni korzysta ze sławy jaką przyniosło mu policyjne zdjęcie! Jeremy Meeks, bo tak nazywa się Pan, który szturmem zdobył Social Media prawie dwa lata temu, teraz ma szansę na międzynarodową karierę jako model! Wygląda to na najbardziej udany (i niezaplanowany) ambient roku! 

Sprawdź: Pies model - musicie go zobaczyć! 


Mężczyzna został zatrzymany za napaść oraz nielegalne posiadanie broni w Kalifornii. Z tego co dowiedziały się media, już wcześniej miewał problemy z prawem i kilkukrotnie bywał zatrzymywany. Ostatnie zatrzymanie okazało się jednak bardzo szczęśliwe dla przystojnego przestępcy.


Jego zdjęcie zostało podane dalej kilkanaście tysięcy razy na Twitterze, na Facebooku powstało kilka fan page’y oraz grup, które chwaliły urodę Jeremy’ego. Kobiety oszalały na jego punkcie. Skończyło się tak, że biedny chłopak otrzymywał dziesiątki listów w więzieniu. Chyba my kobiety faktycznie mamy specjalny pociąg do “bad guy’ów”. Niestety, jak się okazuje Jeremy spotkał już wybrankę swojego serca i ma z nią małego synka.

Zobacz też: 60-letni hipster ma szansę zostać modelem? 


Jak się okazuje, 30-letni mężczyzna postanowił skończyć z przestępczością. Kilka dni temu na Instagramie Jeremy’ego pojawiło się kilka zdjęć z pierwszego planu zdjęciowego, gdzie możemy podziwiać jego zdjęcia bez koszulki (oraz mnóstwo tatuaży!).


Spodziewamy się, że niedługo jego macierzysta agencja White Cross Management może sporo zarobić na swoim nowym podopiecznym.

Przeczytaj też: Najpiękniejsi przestępcy świata! Za ładni by trafić za kratki? 


Ciekawe jesteście kolejnych zleceń dla tego przystojniaka? Uważacie, że teraz już na dobre skończy z przestępczością?

Count down #housearrest #bayarea

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial)


Źródło: NyMag.com

Zdjęcia: Instagram.com/jmeeksofficial


Dodał(a): Anna Guzek , Niedziela 19.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar