#sorrymamo - Polacy przepraszają matki przez Internet

Pomysł wydaje się co najmniej dziwny, lecz Amerykanie pokochali przepraszanie za pomocą hashtaga. Przyszedł czas na Polaków?

#sorrymamo - Polacy przepraszają matki przez Internet

Polacy kochają wszystko co zagraniczne, a zwłaszcza to, co pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Tam też ostatnio stał się modny hashtag #sorrymom, za pomocą którego przepraszano matki z okazji ich święta. Oznaczano w ten sposób posty na Twitterze, Facebooku oraz oczywiście Instagramie. Największe zainteresowanie budziły posty z przeprosinami za mocno zdeaktualizowane przewinienia, ponieważ te zazwyczaj były zabawne.

Zobaczcie także: Wzruszająca historia: Mama odebrała szkolny dyplom za zmarłego syna

Polacy postanowili wziąć przykład z Amerykanów, więc spolszczono ten hashtag i teraz na kontach być może i waszych znajomych pojawiły się już, bądź dopiero jutro się pojawią, wpisy z oznaczeniem #sorrymamo.

W Stanach Zjednoczonych wyznawano różne przewinienia - od tego, że kilka lat temu ktoś zrzucił tort ze stołu, po to, że przesłane na jedzenie pieniądze, ktoś wydał na alkohol.

Czy Polacy mają podobne przewinienia? Bacznie obserwujcie swoich znajomych na portalach społecznościowych.

Jednak, czy to na pewno dobry pomysł na przeprosiny? Mimo wszystko wydaje nam się, że lepiej mocno przytulić mamę, kupić jej kwiaty, czy inny upominek i po prostu powiedzieć, jak mocno się ją kocha.

Pamiętajcie, Dzień Matki już dzisiaj!

Zobaczcie także:Źródło: BuzzFeed.com
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 26.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×