Stylowy Maraton HOT Moda w Słupsku w weekend 23-24 kwietnia

Szykujcie się na kolejny, wyjątkowy weekend.

Stylowy Maraton HOT Moda w Słupsku w weekend 23-24 kwietnia

Już w najbliższą sobotę i niedzielę (23-24 kwietnia) Stylowy Maraton HOT Moda zawita do Centrum Handlowego Jantar (ul. Szczecińska 58) w Słupsku.

A atrakcji będzie jak zwykle sporo. Tym razem w strefie showroom oprócz stylistek magazynu będziecie miały okazję spotkać również Maję Sablewską, doradcę wizerunku i gospodynię popularnego programu „Sablewskiej sposób na modę”.

Maja wspólnie z Martyną i Karoliną z redakcji HOT Moda doradzi, jak ubierać się odpowiednio do  sylwetki, w co warto zainwestować w tym sezonie, a także co możecie zmienić w swoim looku. Np. fryzurę, w czym pomogą wam styliści fryzur marki Batiste, partnera strefy fryzur. Albo makijaż – tutaj jak zwykle niezbędne będą umiejętności makijażystek Douglas Polska.

Stylowy Maraton HOT Moda to również świetna okazja na wygranie ekstra nagród. Począwszy od nagrody głównej akcji - samochodu Renault Captur. Z kolei dzięki marce Instax możecie też zdobyć supermodny aparat Instax Mini 70. Ponadto w czasie eventu będziecie mogły zawalczyć o ubrania marek, które znajdą się w strefie showroom, m.in. Monnari, CCC, Ecco czy KUBENZ.

Bez względu na pogodę, atmosfera na pewno będzie gorąca. Dla odrobiny orzeźwienia niezbędna będzie więc woda Perlage, kolejnego partnera 4. edycji akcji Stylowy Maraton HOT Moda.

 Więcej szczegółów oraz regulamin znajdziecie TUTAJ.Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Mat. prasowe HOT Moda


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 22.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×