Stylowy Maraton zawita do Koszalina

Zapraszamy do Atrium Koszalin!

Stylowy Maraton zawita do Koszalina

Stylistki HOT Moda ponownie wyruszają w Polskę aby przez 10 weekendów, w 10 najlepszych centrach handlowych w całej Polsce przygotowywać dla chętnych indywidualną receptę na trendowy look - ubranie, makijaż i fryzury tak aby wyglądać i czuć się świetnie. W trakcie wydarzenia stylistki wraz z fryzjerami marki Kevin Murphy oraz makijażystami przedstawią uczestniczkom najnowsze trendy. Stylowy Maraton to również konkurs i szansa na wygranie samochodu Renault Twingo Bizuu oraz sesji w magazynie HOT Moda. Autorka najlepszej stylizacji z każdego weekendu wygrywa profesjonalny zabieg fryzjerski – Olaplex.

Mechanizm Stylowego Maratonu

Wystarczy przyjść z aktualnym numerem magazynu HOT Moda do wybranej galerii handlowej w dniu, w którym odbywa się akcja. W Stylowym Maratonie można wziąć w udział na dwa sposoby.

Porady stylistek HOT Moda

Każdego dnia Panie, które zgłoszą się do stoiska magazynu otrzymają możliwość darmowej porady od stylistki. Ona poradzi, jaki strój jest najbardziej odpowiedni dla figury, urody i charakteru. Można skorzystać również z porad makijażystów i fryzjerów, którzy przedstawią najnowsze trendy.

Stylowy Maraton - Konkurs dla wszystkich


Krok 1: Idź na zakupy Przyjdź do centrum handlowego w Twoim mieście z aktualnym numerem magazynu HOT Moda. Kup co najmniej jedno ubranie (akcesoria lub biżuteria nie wystarczą. Przyjdź do stoiska magazynu HOT Moda i przynieś zakupioną odzież, paragon oraz aktualny numer magazynu. Będzie to warunek potwierdzenia twojego dalszego udziału w konkursie.

Krok 2: Wystylizuj się Wystylizuj się i do najbliższej środy (do godz. 23.59) przyślij do nas: - zdjęcie swojej stylizacji prezentującej aktualne trendy - opis, jaki trend przedstawia stylizacja - swoje dane: imię i nazwisko, adres, nr telefonu i nr PESEL Na twój e-mail czekamy pod adresem: stylowy.maraton@hotmoda.pl.

Redakcja wybiera

Stylizacje i ich opis oceniać będzie specjalne jury, w którym zasiądą m.in. redaktor naczelna oraz szefowa stylistek magazynu HOT Moda. Jury wybierze jedną zwyciężczynię każdego weekendu.

Finał odbędzie się w grudniu w Warszawie. Zwyciężczynie każdego weekendu powalczą o I miejsce i nagrodę główną – samochód Renault Twingo Bizuu. Ich zadaniem będzie przygotowanie stylizacji na zadany temat. Jury wybierze autorkę najlepszej pracy. Nagrodą dla laureatek I, II i III miejsca będzie wspólna sesja zdjęciowa w magazynie HOT Moda, która odbędzie się w marcu 2016r. Zwyciężczynie wszystkich 10 weekendów otrzymają nagrody od partnerów akcji.

Harmonogram edycji jesień 2015:

12-13.12.2015 – Klif, Gdynia
 Laureatka weekendu z Koszalina wygrywa profesjonalny zabieg do włosów OLAPLEX do odebrania w:
Studio Filip Aleksander
https://www.facebook.com/filipaleksanderkoszalin

Zobaczcie także, jak Stylowy Maraton przebiegał dwa tygodnie temu w Olsztynie.

Stylowy Maraton zawita do Koszalina

Stylowy Maraton zawita do Koszalina

Stylowy Maraton zawita do Koszalina

Stylowy Maraton zawita do Koszalina

Stylowy Maraton zawita do Koszalina

Stylowy Maraton zawita do Koszalina

Stylowy Maraton zawita do Koszalina

Stylowy Maraton zawita do Koszalina

Źródło/ Foto: HOT ModaDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 04.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar