Sylwester w pojedynkę

Sylwester to dzień, który najczęściej spędzamy w gronie przyjaciół i znajomych. Nie zawsze jednak mamy na to czas, pieniądze lub ochotę. Pokażemy Ci jak przetrwać ten okres z uśmiechem na twarzy!

Sylwester w pojedynkę

Sylwester w pojedynkęKażda z nas zna uczucie, kiedy zbliża się sylwestrowy wieczór, z oddali słychać już próbne strzały fajerwerków, a my nerwowo zastanawiamy się w co się ubrać, jaki zrobić makijaż kupując jednocześnie ostatnie dodatki do kreacji tuż przed zamknięciem sklepu. Następnie siadamy zmęczone na kanapie wahając się, czy w ogóle mamy ochotę wychodzić z domu. Inny scenariusz to praca do wieczora lub sylwester bez partnera - te myśli sprawiają, że chcesz schować się pod kołdrę i nie wychodzić przez całą dobę. Drogie Panie, mamy na to receptę!

Na początek dobre nastawienie!

Pomyśl sobie, że to dzień tylko dla Ciebie, dzień relaksu i domowego spa. Przygotuj kosmetyki do kąpieli, dobierz ulubione zapachy i maseczki, które wprawią Cię w błogi stan. Zadbaj o to, by nikt tego dnia Ci nie przeszkadzał. W dopełnieniu dobrej atmosfery pomoże Ci spokojna, kojąca muzyka- szum morskich fal, czy śpiew ptaków.

Kliknij i zobacz sylwestrową stylizację w stylu glamour!

Zrób odstępstwo od normy!

Tego jednego dnia w roku, zapomnij o dietach, tabelach z kaloriami i dobrymi nawykami żywieniowymi. Zaopatrz się w to, co lubisz jeść i to, co poprawia Ci nastrój. Czekolada to świetne źródło endorfin i serotoniny- po zjedzeniu takiego deseru uśmiech będzie Twoim najwierniejszym kompanem.

Sylwester w pojedynkę

Sylwester w pojedynkęCzas na seans!

Wyłącz telefon. Koniecznie wybierz też swój ulubiony film i zaplanuj wieczorny seans. Niecodziennie zdarza się, że możesz delektować się kinem w samotności bez wciąż dzwoniącego szefa, żalącej się koleżanki i problemów swojej siostry. Otwórz wino lub szampana, zasłoń rolety i rozkoszuj się tymi chwilami.

Kliknij i zobacz modne fryzury sylwestrowe!

Ostatni przystanek!

Zrób podsumowanie minionego roku. Oceń, co dawało Ci największą satysfakcję, co chciałabyś zmienić, czego (lub kogo!) wolałabyś uniknąć. Wykonaj listę rzeczy, które chcesz zrobić w nowym roku i odhaczaj kolejno te, które już Ci się udało wykonać. Ustal jeden największy cel, do którego chcesz dojść i zrób z niego duży, kolorowy plakat, który umieścisz w widocznym codziennie miejscu. Dzięki temu każdego dnia, będzie przyświecał Ci cel Twojej podróży.

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: ThinstockDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Niedziela 30.12.2012 (aktualizacja: 2012-12-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×