Teściowa zwróciła synowej uwagę, że ta za mało czasu poświęca na sprzątanie. Odpowiedź jej syna zaskoczyła wszystkich!

W jaki sposób mężczyzna obronił swoją ukochaną żonę? Nasi partnerzy mogliby się od niego uczyć...

malzenstwooo.jpg

Zdarza Ci się kłócić z teściową o kwestie związane z prowadzeniem domu? Chyba każda z nas przeżyła to choć raz. Wśród wielu ludzi nadal panuje przekonanie, że to kobieta powinna zajmować się domem i co więcej, obowiązki domowe nie powinny przeszkadzać jej w pracy zawodowej... Jakiś czas temu, popularny amerykański bloger parentingowy, Clint Edward, postanowił opisać pewne wydarzenie, które miało miejsce w jego domu.  Pewnego dnia zadzwoniła do niego jego mama i zadała mu szczere pytanie: Czy nie przeszkadza Ci, że Twoja żona Mel zupełnie nie sprząta w domu?

Bloger przyznaje, że ze strony jego mamy nie była to złośliwość, a zwyczajne pytanie, wynikające ze szczerej ciekawości. Na początku nie wiedział, co odpowiedzieć, jednak po chwili zastanowienia szczerze porozmawiał z mamą. Po wszystkim umieścił specjalny wpis na swoim blogu, w którym napisał:

Moja mama wie, że nasz dom nie jest idealnie czysty, ale oboje się staramy. Na pewno nie jest tak, że zadanie to należy tylko do Mel- nasz związek jest związkiem partnerskim. Sprzątanie to zarówno jej, jak i moja praca. Dzieciaki często rozrzucają zabawki, a w zlewie zalegają brudne naczynia, jednak... mi zupełnie to nie przeszkadza. Nie zastanawiam się nad tym. Mam wrażenie, że to, jak postrzega nas moja mama to wynik czasów, w których sama dorastała. Kiedyś mój ojciec udzielił mi rady: Najwięcej dowiesz się o kobiecie po tym, jak dba o swój dom. Właśnie dlatego moja mama jest przewrażliwiona na tym punkcie. Wiecie co? Ja, gdy brałem ślub, w  przeciwieństwie do mojego ojca nie myślałem o czystym domu, a o tym, czy mam o czym rozmawiać z przyszłą żoną. Zastanawiałem się też nad tym, jaką matką będzie dla moich dzieci. Nie wziąłem ślubu po to, by mieć czysty dom.

17903818_779178872239676_7308413754847495142_n.jpg

Kiedy Clint powiedział mamie, że bardziej zależy mu na dobrej relacji z żoną oraz czasie spędzonym z dziećmi niż na porządku w domu, w słuchawce nastała cisza. Po chwili jego mama stwierdziła, że Clint ma rację- to właśnie miłość jest najważniejsza w małżeństwie.

Źródło: Facebook.com 

ID galerii:2437


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 08.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
A dzieciom to co? Ręce do tyłków przyrosły? Umie wziąć zabawkę, umie też odłożyć. I jest to dla niego rozwijające.
Dodano: 2017-11-30 18:30:06 Zgłoś nadużycie
Anonim
Nareszcie jeden mądry mąż. Tak trzymaj 😊😊😊😊😊
Dodano: 2017-09-09 20:24:24 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×