Thalgo z Simple

Marka Thalgo, to nie tylko niesamowite kosmetyki, które sprawią, że poczujesz się wyjątkowa, ale i marka, która wspiera rodzimych projektantów. Zobacz co Thalgo ma wspólnego z modą!

SIMPLE (2).jpg

2012-11-05 13-36-16.jpg

Thalgo zaprezentowało się podczas pokazu mini kolekcji marki Simple zgrabnie nazwanej "Boutique". Z tej okazji projektantka Lidia Kalita zaprosiła do Showroomu zaprzyjaźnione z marką gwiazdy, by pokazać im swoją nową wieczorową kolekcję, której część zobaczyć możecie już teraz! Na spotkaniu pojawiły się m.in. Anna Czartoryska, Dorota Gardias, Mika Urbaniak, Karolina Malinowska, Viola Kołakowska, Anna Wendzikowska, Marta Kuligowska, Ewa Wojciechowska, Zosia Ślotała.

sss.jpg


  Prezentowana kolekcja Boutique zaprojektowana przez Lidię Kalitę jest niezwykle kobieca i seksowna. Nawiązuje do klasycznych sylwetek z lat 50-tych, ale uszyta jest z bardzo nowoczesnych, czasem nawet technicznych tkanin. To kontrastowe zestawienie nowoczesności z klasyką jest bardzo bliskie autorce kolekcji.  Jak mówi: "Christian Dior jest moim mistrzem, ale żyjemy w XXI wieku, a to stawia przed kobietami zupełnie nowe wyzwania.”Dodał(a):
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×