Udawany ślub? Żaden problem, możesz go sobie kupić

Nie wszyscy młodzi ludzie marzą o ślubie. Niektórym zupełnie nie jest to do szczęścia potrzebne. Często jednak naciski ze strony najbliższych są tak mocne, że młodzi ulegają... Jest jednak sposób, by uszczęśliwić wszystkich!

Udawany ślub? Żaden problem, możesz go sobie kupić

Udawany ślub? Żaden problem, możesz go sobie kupić

Młode pary coraz rzadziej decydują się na sformalizowanie swoich związków. Często jednak naciski ze strony rodziny są mocne. Jak sobie poradzić w sytuacji, gdy nie interesuje was deklaracja na całe życie, a rodzina nie potrafi tego zaakceptować? Otóż jest rozwiązanie!

Jeśli nie po drodze Wam do prawdziwego ślubnego kobierca w Kościele lub urzędzie stanu cywilnego, za jedyne 6 000 zł możecie sobie zorganizować… ślubne przedstawienie! W Internecie znaleźć można ogłoszenia, w którym firma proponuje usługę zorganizowania i odegrania udawanego ślubu. 

"[…] Zajmujemy się organizacją przedstawień ślubnych. Aktorami jesteście Wy i nasza firma, a widownią goście weselni, którzy nigdy nie dowiedzą się o waszej mistyfikacji!"

Co proponują nam organizatorzy? Otóż oferta mówi, że firma zorganizuje dla młodej pary ślub w plenerze, lub na specjalne życzenie w Kościele. Profesjonalny aktor odegra rolę księdza albo urzędnika – wybór należy do udawanej Młodej Pary. Oczywiście wszystkie elementy scenografii firma zobowiązuje się przygotować w najdrobniejszym szczególe (nawet idealne kopie dokumentów!) tak, by nikt nie domyślił się, iż ślub jest jedynie przedstawieniem i nie jest prawdziwy. 

To jednak jeszcze nie wszystkie zalety wymieniane przez oferujących tę niezwykłą usługę. Choć cena może niektórych początkowo odstraszać wystarczy czytać ogłoszenie dalej, by przekonać się, że nie tylko pieniądze te nie będą wyrzucone w błoto, ale nawet mogą się pomnożyć!

"Ta inwestycja może się zwrócić, a nawet pozwoli Wam zarobić! W jaki sposób? Wszyscy goście przynoszą prezenty ślubne. Bardzo często są to wybrane przez Was i umieszczone na liście prezentów przedmioty lub po prostu pieniądze."

Firma jednak ma pewne zasady, których przeskoczyć się nie da, a mianowicie, by móc skorzystać z proponowanej usługi „do tanga trzeba dwojga”:

"Abyśmy podjęli się organizacji przedstawienia, o zleceniu poinformowana musi być przyszła "Panna Młoda" i przyszły "Pan Młody". Nie podejmujemy się zleceń, w których jedno z narzeczonych nie chce ujawnić prawdy o przedstawieniu swojemu partnerowi."

Cóż, jeśli jednak wspólnie zdecydujecie się na przedstawienie ślubne firma zapewnia całkowitą dyskrecję i pomoc w każdej chwili ceremonii.

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 30.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zielononozka
Mój boże... Co za bez sens...
Dodano: 2018-07-13 10:06:40 Zgłoś nadużycie
Anonim
obrzydliwe
Dodano: 2017-04-03 13:31:38 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×