WAKACYJNY NUMER HARPER’S BAZAAR JUŻ W SPRZEDAŻY

Zobacz, co znajdziesz w najnowszym numerze magazynu!

harpers main.jpg

W lipcowo-sierpniowym wydaniu Harper’s Bazaar przyglądamy się Darii Werbowy, która mówi nam o podróżach, zawodzie modelki i swoich planach na przyszłość. W modzie: chińska porcelana, kosmiczny błysk i bohema wychodzą na światło dzienne, odcienie szafiru zachwycają, a najmodniejsze wzory poznajemy dzięki  wyprawie do dżungli.

Harper’s Bazaar radzi jak nosić: halkę latem, kolor khaki i zdobioną ramoneskę. Mary Komasa opowiada o swojej drodze z Grochowa na światowe salony, a Phil Knight mówi nam o tym jak stworzył sportowego światowego giganta Nike. 


W najnowszym wydaniu magazynu Harper’s Bazaar:

SEKCJA SPECJALNA - Dossier: Piękna skóra.

STYL – Siedem hitów na wakacje. Stylowa w każdym wieku. 
TYLKO U NAS – Daria Werbowy. Kariera to za mało! 

ROZMOWA – Mary Komasa, najbardziej stylowa polska wokalistka, opowiada o swojej drodze z Grochowa na światowe salony i przyjaźni z Anją Rubik.

MODA –  Kosmiczny błysk, kopalnia szafiru, bohema tańczy, prawo dżungli.  

Harper’s Bazaar Polska to 27. międzynarodowa edycja najstarszego magazynu o modzie na świecie, wychodzącego nieprzerwanie od 146 lat. Historia tego tytułu nie ma sobie równych – specjalnie dla niego tworzyli Charles Dickens, Virginia Woolf, Truman Capote, Andy Warhol, Salvador Dali, Richard Avedon, dzięki czemu każdy kolejny numer magazynu stawał się niemal kolekcjonerskim egzemplarzem. 

WAKACYJNY NUMER HARPER’S BAZAAR JUŻ W SPRZEDAŻY!

harpers do tekstu.jpg

źródło, zdjęcie: mat. prasowe 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 23.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×