Weekend zaczynaj z "Przyjaciółmi"!

Od 15 października w każdą sobotę w TVN7 czeka na Ciebie najlepsza zabawa z "Przyjaciółmi"!

Przyjaciele.jpg

Z kim najlepiej spędzać sobotnie poranki w domu? Każdy wie, że z „Przyjaciółmi”! Wystarczy zrobić dobrą kawę i o godz. 9.05 włączyć TVN7. Stacja już od 15 października będzie pokazywała po cztery odcinki tego lubianego serialu. Niektórzy znają na pamięć całe dziesięć sezonów, ale nadal nie mogą przestać oglądać „Przyjaciół”, wzruszać się i śmiać do łez.

W tym serialu wszystko jest kultowe. Wystarczy wspomnieć słynne „How You Doin” Joye’a czy piosenkę „Smelly cat” Phoebe Buffay. Do tej pory na całym świecie powstają kawiarnie wzorowane na Central Perk. 

W USA produkcja zadebiutowała w 1994 roku. Wśród odtwórców głównych ról znaleźli się Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Matt LeBlanc czy David Schwimmer. Ich role były tak charakterystyczne i lubiane, że do tej pory część z nich jest postrzegana tylko i wyłącznie przez pryzmat swoich serialowych postaci.

Przez dziesięć lat przez serial przewinęło się wielu znanych aktorów takich jak: Bruce Willis, Brad Pitt, Gary Oldman, Reese Witherspoon czy Tom Selleck. 

A wszystko zaczęło się w kawiarni Central Perk, gdzie regularnie spotykali się Monica, Joey, Phoebe, Chandler, Joey i Ross. Już w pierwszym odcinku dołączyła do nich koleżanka ze szkoły - Rachel, która właśnie uciekła sprzed ołtarza i została współlokatorką Monici. A co było dalej? Przekonacie się oglądając TVN7

 zdjęcie, źródło: mat. prasowe Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 13.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar