Zalando Pop Up Store po raz pierwszy w Polsce!

Od 20 do 23 listopada osoby zakochane w zakupach online po raz pierwszy będą mogły odkryć "na żywo" świat wielkiej mody Zalando.

Zalando Pop Up Store po raz pierwszy w Polsce

Zalando Pop Up Store po raz pierwszy w Polsce


Od 20 do 21 listopada, w godzinach popołudniowych Zalando zorganizuje ciekawe warsztaty DIY (do it yourself) pod nadzorem Katarzyny Kędzierskiej, autorki bloga Simplicite.pl, by pomóc klientom stworzyć oryginalne propozycje na prezenty świąteczne.

W weekend, 22 i 23 listopada od godziny 12:00 do 20:00 goście Pop Up Store będą mieli okazję przejść niesamowitą metamorfozę na okres świąteczny pod okiem profesjonalnych stylistów. Zalando zaprosiło do współpracy markę Maybelline NY, która jest kreatorem makijażu podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody. Bazując na najnowszych trendach i nowościach produktowych, Ambasador marki Maybelline NY, Grzegorz Kasperski, podczas wydarzenia będzie proponował makijaż, który idealnie pozwoli wyrazić siebie każdej kobiecie na Święta Bożego Narodzenia.

Godziny Otwarcia.

Zalando Pop Up Store będzie otwarty dla klientów w ramach godzin pracy centra handlowego Złote Tarasy: w dni powszednie i w sobotę od 9:00 do 22:00, natomiast w niedzielę od 9:00 do 21:00.

Zobaczcie także przegląd kozaków na zimę, które znajdziecie właśnie na tym serwisie:Źródło/ Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 30.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×