Zapomnij o podrażnieniach! Poznaj nową, rewolucyjną golarkę Braun Series 9

Od tej pory skóra Twojego mężczyzny może być gładka i pozbawiona podrażnień!

facetmain.jpg

Braun przedstawia nową golarkę foliową Braun Series 9. To najskuteczniejsza golarka na święcie, jednocześnie wyjątkowo delikatna dla skóry*. Golarka łączy opatentowaną technologię SyncroSonic™, która analizuje gęstość zarostu i pokryty tytanem trymer HyperLift&Cut z niezwykle wyszukanym designem. Jej dokładne działanie i ekskluzywny wygląd docenią najbardziej wymagający koneserzy golenia. 

Skóra bez podrażnień dzięki zaawansowanej technologii

W procesie golenia mniejsza liczba pociągnięć golarką równa się mniejszej liczbie podrażnień na skórze. 

Z tego powodu marka Braun proponuje gamę innowacyjnych rozwiązań, które zostały wdrożone         w najnowszej serii golarek Braun Series 9. Głowica golarki Braun Series 9 składa się z aż 5 elementów tnących, każdy zaprojektowany w ten sposób, aby efektywnie golić różne typy męskiego zarostu. Dzięki temu golarka potrzebuje mniejszej liczby pociągnięć w porównaniu do innych urządzeń, a skóra twarzy jest miękka, wolna od zarostu i praktycznie bez podrażnień.

Golarka, która dostosuje działanie do gęstości Twojego zarostu 

Dzięki opatentowanej technologii SyncroSonic™ golarka analizuje gęstość brody 160 razy na minutę i cały czas dostosowuje swoje działanie zapewniając dodatkową moc dokładnie tam, gdzie jest najbardziej potrzebna, na przykład w okolicy szyi. W ciągu tylko jednej minuty, golarka wykorzystuje aż 40 000 cięć poprzecznych. 


Piękna jak złoto, ale jeszcze bardziej wytrzymała

Pokryty tytanem trymer HyperLift&Cut sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej wytrzymałe, a trymer jest wyjątkowo odporny na korozję. Wytrzymałość golarki to aż 50 tysięcy procesów golących. Tytanowy pasek gwarantuje też optymalne doświadczenia golenia ponieważ tworzy idealną powierzchnię ślizgu. Ta specjalna powłoka zmniejsza tarcie i pozostawia na skórze luksusowe uczucie gładkości. Jest także biokompatybilna ze skórą. 

**Testowana na 3-dniowym zaroście, w porównaniu z wiodącymi produktami klasy premium. Szczegóły na www.braun.com/study-results


Golenie na sucho i na mokro

Technologia Wet&Dry  sprawia, że golarka jest wodoodporna, można jej używać na sucho, z pianką lub żelem co pozostawia decyzję o sposób golenia w rękach mężczyzny. 

Golarki Braun Series 9 mogą być wygodnie spłukiwane pod bieżącą wodą, co ułatwia czyszczenie. Wybrane modele dostępne są także w komplecie ze bazą czyszcząco-ładującą, która wykorzystuje roztwór na bazie alkoholu. Baza, za dotknięciem jednego przycisku zapewnia ładowanie, higieniczne czyszczenie, smarowanie, wybór programu i suszenie. Alkoholowy płyn czyszczący usuwa 99,999% bakterii. 

Najwyższa jakość wykonania i wyszukany design

Nowa golarka Braun Series 9 to połączenie bezbłędnego wykonania i jakości. Korpus golarki nie posiada łączeń, dzięki czemu urządzenie jest jeszcze bardziej odporne na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne i trzyma zaawansowaną głowicę golarki na swoim miejscu. Ergonomiczna obudowa golarki sprawia, że urządzenie dobrze leży w dłoni, co pozwala na lepszą kontrolę podczas golenia. 

Stojak do ładowania znajdujący się w zestawie ogranicza do minimum przestrzeń potrzebną do przechowywania golarki i zapewnia całkowitą gotowość golarki do użycia.

Golarki są dostępne są w kolorach nawiązujących do klasycznej elegancji, takich jak chrom, srebro, czerń, niebieski czy złoto. Produkt będzie pięknie prezentował się we wnętrzach pokoi kąpielowych lub łazienek. Braun Series 9 będzie ekskluzywną częścią poranka każdego mężczyzny. 

braungolarka1.jpg

braungolarka2.jpg

Braun Series 9, cena urządzenia w zależności od modelu:

9240s W&D: 1749,00 złotych 

9260s W&D: 1749, 00  złotych

9290cc W&D: 1799, 00 złotych 

zdjęcia: mat. prasowe Dodał(a): Natalia Fijał , Piątek 07.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×