Żenujące zabawy weselne

Zobacz, jaką pomysłowością wykazują się prowadzący zabawy na weselach. Często zdarza się, że pozornie niewinna rozrywka weselna przekracza granice przyzwoitości.

glowne.jpg

Nadszedł czas na zabawę...

Podczas wesela, kiedy goście są odważniejsi i bardziej skorzy do aktywności, tak zwany wodzirej również puszcza wodze fantazji i wymyśla coraz ciekawsze zabawy. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że większość tych sytuacji nie powinno mieć miejsca.

Przedstawiamy kilka zabaw, które zdecydowanie nie powinny pojawiać się na weselu:

1. Zabawa z balonikiem
Mężczyzna siada na krześle, na którym leży pompka. Kobieta zajmuje miejsce na jego kolanach i podłącza balonik do pompki, po czym mężczyzna wykonuje ruchy takie, jak podczas kopulacji. Zazwyczaj w tej konkurencji uczestniczy kilka par i wygrywa oczywiście ta, której balonik zostanie najszybciej napompowany.

2. Banany weselne
Na podłodze leżą mężczyźni, a między ich nogami banany (u każdego po jednym). Zaczyna się ciekawie prawda? Kobiety towarzyszące poszczególnym mężczyznom zjadają banany jak najszybciej potrafią, bo przecież miano zwycięzców otrzymają tylko ci, których owoc zniknie jak najwcześniej.

3. Wódka z pantofla
Biedny pan młody, który musi wypić wódkę z pantofla swojej świeżo poślubionej żony. Bardzo przykre doznanie mając świadomość, że panna młoda tańczyła w tych bucikach przez dobrych kilka godzin.

4. Jajo w spodniach
Fascynującą zabawą jest przetaczanie surowego jaja przez nogawkę (często obcego) mężczyzny. Ciekawe, co na to mąż przetaczającej, dziadkowie, jak również dzieci uczestniczące w weselu.

5. Ogórek w prezerwatywie
Wszystkie młode panny biegną radośnie i ustawiają się do kolejnej konkurencji, a tutaj zakładanie prezerwatywy ustami na ogórka, oczywiście na czas - na szczęście tylko na ogórka.

6. Celowanie
Na weselu nie może zabraknąć zabaw testujących przyszłe pożycie Młodych. Pan młody przywiązuje sobie długopis na sznurku do rozporka. Ustawia pod sobą butelkę i próbuje trafić kilkakrotnie długopisem w szyjkę butelki. Jeżeli uda mu się więcej niż jeden raz oznacza to, że jest dobrym materiałem na męża.

7. Zapałki z ust do ust
Kolejną mało przyjemną zabawą jest przekazywanie przez gości weselnych zapałki z ust do ust. W rozgrywce biorą udział dwie drużyny. Każda z nich ustawiona w kółko, a wszyscy uczestnicy podają sobie zapałkę ustami. Która drużyna zrobi to pierwsza - wygrywa.

8. Jedzenie ciasteczek
W zabawie bierze udział kilka par. Kobiety kładą sobie na piersiach po jednym ciasteczku, a zadaniem mężczyzn jest zjedzenie słodyczy jak najszybciej bez użycia rąk.

Te wszystkie zabawy są niesamowicie kompromitujące. Aby uniknąć tych nieprzyjemności, warto z wyprzedzeniem ustalić szczegóły zabaw z zespołem weselnym czy też wodzirejem. Obejdzie się wówczas bez wstydu i zażenowania.

A może znacie jeszcze jakieś kompromitujące zabawy weselne? 

Zobacz filmik, który przedstawia jedną z zabaw:

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Shutterstock/YouTubeDodał(a): Justyna Nowosielecka , Piątek 12.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
Nigdy nie biorę udziału w tych durnych zabawach
Dodano: 2016-05-28 13:05:39 Zgłoś nadużycie
Anonim
Nigdy nie biorę udziału w tych durnych zabawach
Dodano: 2016-05-28 13:05:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
ludzka fantazja i głupota nie mają granic, zamiast dobrej zabawy masa wstydu... ale przyznam szczerze, że pomimo wielu 'zaliczonych' przeze mnie wesel miałam to szczeście i kilku z przedstawionych 'zabaw' nie było dane mi oglądac
Dodano: 2014-09-12 23:48:00 Zgłoś nadużycie
Anonim
dobre, hehehe
Dodano: 2014-09-12 22:06:53 Zgłoś nadużycie