Zgłoś się do V edycji Akademii Kobiecości!

Ruszyły zgłoszenia na grudniowe warsztaty.

Zgłoś się do V edycji Akademii Kobiecości!

Chcesz czuć się spełniona, szczęśliwa, pewna siebie i piękna, bez lęku realizować swoje pragnienia? Zgłoś się do piątej edycji Akademii, która odbędzie się już w grudniu!

W czasie V edycji Akademii Kobiecości spotkasz się z:

Marceliną Zawadzką - Prezenterka telewizyjna, modelka. Zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2011, reprezentantka Polski w konkursie Miss Universe 2012.

Zgłoś się do V edycji Akademii Kobiecości!


Wielokrotnie sprawdziła się w roli prowadzącej i uczestniczki różnych programów telewizyjnych, m.in. prowadziła reality show „Projektanci na start” (Fox Life), brała udział w 2 edycji programu „Taniec z Gwiazdami” (Polsat), współpracowała z telewizją TVN Turbo. Od sierpnia 2015 jest jedną z prowadzących „Pytanie na śniadanie” (TVP 2). Na naszej Akademii Marcelina poprowadzi panel z gwiazdami.

Iloną B. Miles - certyfikowanym trenerem, coachem i psychopedagog. Ilona od ponad 12 lat zajmuje się treningiem motywacyjnym, rozwojem osobistym i sztuką komunikacji interpersonalnej w życiu i biznesie.

Zgłoś się do V edycji Akademii Kobiecości!


Na jej szkolenia przychodzą tłumy, w swojej karierze ma występy u boku takich sław coachingu jak Les Brown i Nick Vujicic. Setki godzin coachingowych, szkolenia, a przede wszystkim czas i serce, jakie włożyła w samodoskonalenie sprawiły, że jest wyjątkową przewodniczką po życiu w spełnieniu. Na warsztatach Ilona podpowie ci, jak odkryć siłę kobiecości i w pełni z niej korzystać.

Karo Akabal - założycielką pierwszej w Polsce Sex&Love School, oferującej kursy online dla kobiet, które chcą budować zdrowe relacje intymne i praktykować przyjemność w życiu codziennym.

Zgłoś się do V edycji Akademii Kobiecości!


Prowadząca kobiecą telewizję Sex&Love TV, autorka cyklu „Listy do Karo”, trenerka przyjemności i efektywnej komunikacji w relacjach intymnych. Propagatorka orgazmicznego stylu życia i pozytywnej seksualności. Licencjonowany sex-coach. Dzięki jej warsztatom dowiesz się, jak uzyskać dostęp do swojej energii seksualnej i wykorzystywać ten gigantyczny potencjał.

W czasie Akademii będziesz także miała okazję wziąć udział w warsztatach modowych z marką Mosquito. To marka, łącząca w sobie klasykę i ekstrawagancję z najwyższą jakością polskich tkanin. Ubrania Mosquito łączą niestandardowe style z tym, co uniwersalne. Takie zestawienie sprawia, że ich projekty są pełne seksapilu, komfortu i elegancji, a każda kobieta wkładając ubrania Mosquito, ubiera się w uśmiech.

Przygotowano też warsztaty z ekspertami marki StylAge, którzy zaprezentują najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej i profilaktyki anti-aging. Dowiesz się, jak za pomocą odpowiednio dobranych zabiegów, przeciwdziałać efektom starzenia i uatrakcyjnić wygląd.

O medycynie estetycznej i niwelowaniu niedoskonałości ciała opowiedzą przedstawiciele marki BTL i Kliniki Medycyny Estetycznej VESUNA z Krakowa.

W czasie warsztatów z marką Philips dowiesz się, jak pielęgnować urodę w domowym zaciszu. Podczas spotkania specjaliści marki Philips i ekspertka współpracująca - dr Monika Bujanowska, lekarz medycyny estetycznej zaprezentują przede wszystkim innowacyjne rozwiązania do domowej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu: VisaCare do domowej mikrodermabrazji i nowość marki: VisaPure Advanced. To urządzenie przeznaczone do pielęgnacji twarzy oferuje delikatne i jednocześnie głębokie oczyszczanie, masaż twarzy i odświeżanie skóry wokół oczy. Dzięki temu cera staje się zdrowa, odświeżona i zrewitalizowana.

Sekrety piękna - warsztaty z marką PERFECTA, na których zaspokoisz - charakterystyczną dla każdej z nas - swoją potrzebę bycia piękną i kochaną. Mimo że jesteśmy różne, łączy nas to, że musimy łączyć życiowe role - idealnej dziewczyny, świetnej studentki lub pracownicy, żony, a nawet matki. W tych codziennych zmaganiach nie możemy jednak zapominać o tym, że jesteśmy wyjątkowe dzięki naszym pasjom i niepowtarzalnym osobowościom. Wyjątkowe, bo oprócz piękna zewnętrznego mamy także piękno duchowe. Na warsztatach z marka PERFECTA odkryjesz przyjemność codziennej pielęgnacji i dowiesz się, jak cieszyć się życiem.

Jeśli chcesz wziąć udział w V edycji Akademii Kobiecości, zarejestruj się już dziś. Wyślij swoje zdjęcie wraz z odpowiedzią na pytanie: „Czego oczekujesz od naszych warsztatów?” na adres: cosmo@cosmo.pl. Autorki najciekawszych odpowiedzi wezmą udział w jednodniowych warsztatach, które odbędą się 15 grudnia w Warszawie.

Termin zgłoszeń upływa 23 listopada 2015.

belka_msk.jpg


Źródło/ Foto: Cosmopolitan

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 16.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×