Złote torty weselne - nowy trend na eleganckie wesela

Ten trend weselny powinien sposobać się tym wszystkim, którzy cenią sobie elegancję.

zlote-torty-weselne-2015.jpgTort weselny to jeden z ważniejszych elementów każdego wesela. Wjazd tortu na salę zawsze wywołuje wielkie zainteresowanie, a zjedzenie choć kawałka to wręcz obowiązek każdego gościa. 

Nic więc dziwnego, że wybór tortu weselnego często spędza sen z powiek młodej parze. W końcu dzisiaj można przebierać w typach, smakach i kolorach tortu. Dobry cukiernik powinien poradzić sobie z każdym, nawet najbardziej wymyślnym zamówieniem.

Zobacz także: Co i ile wkładają goście do kopert dla nowożeńców?

Jak i w każdej branży tak i w tej - weselnej, panują pewne trendy. Jednym z hitów tego sezonu 2015 są, oprócz nagich tortów, o których pisaliśmy wcześniej - złote torty weselne.

Zobacz także: Nagie torty na wesele są hitem tego sezonu

 

zlote-torty-weselne-2015-2.jpgZłote torty weselne epatują elegancją i wywołują wrażenie bardzo drogich. Szczególnie te, które są oblane od góry do dołu złotym lukrem. Takich tortów jest jednak mniej. Prym wiodą te, w których złote są jedynie dodatki. 

zlote-torty-weselne-2015-4.jpgZłote na torcie weselnym mogą być wstążki, kulki, paski albo cała główna jego baza. Złote akcenty ładnie wyglądają w połączeniu z bielą. 

zlote-torty-weselne-2015-1.jpg

Złoty tort nie będzie ładnie prezentował się na każdym weselu. Wszystko zależy od charakteru imprezy. Złote akcenty mogą trochę nie pasować na weselu w stylu wiejskim, chyba że właśnie w takim kolorze dobieracie wszystkie dodatki (winietki, dekoracje stołów itd.). Jednak jeśli urządzacie wesele w restauracji-dworku, czy pałacu, z kryształowymi żyrandolami, to to jest zdecydowanie miejsce na tego rodzaju torty.  

zlote-torty-weselne-2015-3.jpg


    Źródło: MilionKobiet.pl
    Foto: Shutterstock


Dodał(a): Karolina Zdunowska , Czwartek 09.07.2015 (aktualizacja: 2015-08-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×