Zobacz, co w dniu ślubu zrobił ojciec tej Panny Młodej...

Ojciec Panny Młodej niespodziewanie wyciąga kogoś z tłumu... Dlaczego?

glownemk.JPG

Delia D. Blackburn to fotografka zajmująca się głównie sesjami ślubnymi. Pracuje w branży od dłuższego czasu, dlatego wydawało jej się, że już nic jej nie zaskoczy. Tymczasem w trakcie jednego ze ślubów stało się coś niesamowitego! Podczas ślubu Brittany Bachman jej ojciec nagle wyciągnął spośród tłumu jedną osobę i zaprowadził ją do nowożeńców. Był to ojczym Panny Młodej. Jej ojciec pragnął, aby w drodze do ołtarza towarzyszył jej również on. Goście na początku byli zdezorientowani, jednak sytuacja szybko się wyjaśniła. Todd, ojciec panny młodej pokazał w ten sposób swoją wielką miłość do córki!

wtresci1.JPG

Goście nie kryli wzruszenia. Zgromadzony tłum zaczął klaskać, pojawiły się także łzy. Najbardziej poruszony był jednak ojczym dziewczyny, który zupełnie nie spodziewał się takiego gestu! Sama fotografka przyznaje, że w takim momencie ciężko było jej robić zdjęcia.

Dookoła nie było osoby, która by nie płakała. Szczere gratulacje dla Todda Bachamana, który pokazał ogromną klasę i dał lekcję tego, na czym polega miłość i szacunek do bliźniego. W niektórych chwilach trzeba schować dumę i uprzedzenia w kieszeń, aby dać szczęście bliskim.

wtresci2.JPG

Zdjęcie: Facebook.com
Dodał(a): Alicja Bartosiak , Sobota 15.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×