Zobaczcie 2 triki z truskawkami

Sezon na truskawki niebawem się skończy, dlatego trzeba szybko z niego korzystać. Zobaczcie dwa ciekawe triki, które pozwolą wam jeszcze mocniej cieszyć się tymi owocami - nie tylko ich smakiem.

Zobaczcie 2 triki z truskawkami

Czerwiec i lipiec zdecydowanie należą do truskawek. To właśnie w tych miesiącach jest ich prawdziwy wysyp, dzięki czemu możemy się cieszyć ich właściwościami, fantastycznym smakiem, jak i też wyglądem.

Zobaczcie także: Dlaczego warto jeść truskawki?

Lubicie jeść truskawki, lecz zawsze macie problem z usuwaniem szypułki? Zazwyczaj kończy się to usunięciem także większej części owocu? Też to znamy. Okazuje się jednak, że istnieje na to prosty sposób. Wystarczy mieć w domu grubą i twardą słomkę. Sprawdźcie.




Truskawki jednak nie tylko cudownie smakują, ale też pięknie wyglądają. Ci, którzy chcą z nich wykonać ozdoby np. ciast, mogą wyciąć np. różę. Jest to bajecznie proste - wystarczy kilka nacięć nożem.

Zobaczcie instrukcję krok po kroku:



Do dzieła!

Zobaczcie także:



Foto: Shutterstock/ YouTube



Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 30.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
nie wierzę w to co zobaczyłam... chodzi mi o pierwszy film i opis do niego, kto w ten sposób usuwa szypułkę?? naprawdę jest ktoś kto tak robi??
nigdy nie miałam problemu z usunięciem jej, nigdy też nie wpadłam na tak debilny pomysł, żeby wyrzucać połowę owocu... a truskawki jem kilogramami :D
Dodano: 2015-06-30 18:55:26 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×