Zobaczcie wzruszające wyznanie młodej kobiety pobitej przez partnera

Przemoc w rodzinie to bardzo trudny temat. Pewna kobieta postanowiła nagrać niezwykły film, po tym, jak jej partner ją pobił. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami.

pobita kobieta.jpg

Zobaczcie wzruszające wyznanie młodej kobiety pobitej przez partnera

 

Choć o przemocy w rodzinie mówi się coraz więcej, nadal jest to bardzo powszechny problem, z którym wiele kobiet musi się zmagać w samotności.

Kiedy krzywdzi nas najbliższa osoba często nie potrafimy sobie z tym poradzić. Takie doświadczenie nie tylko niszczy nas fizycznie, ale przede wszystkim psychicznie. Problem znęcania się nad kobietami i bicia partnerek przez mężczyzn to wciąż sytuacja, która zdecydowanie za często zdarza się w naszym kraju i na całym świecie.

Młoda, 26-letnia Emma Murphy z Irlandii, postanowiła nagrać krótki film po tym, jak jej partner nie pohamował się i podniósł na nią rękę. Młoda kobieta mówi, że mężczyzna był "miłością jej życia" dopóki nie zdarzył się ten straszny incydent.

 

- W końcu zrozumiałam, że to nie jest do zaakceptowania.  To nie jest w porządku, by mężczyzna podnosił rękę na kobietę - wyznaje młoda kobieta w filmie.

Emma Murphy jest zwykłą kobietą, matką dwójki dzieci i instruktorką fitness. Jej wyznanie szybko zyskało ogromną popularność w internecie. 

Zobacz też: W JAPONII RUSZYŁA NOWA ORYGINALNA KAMPANIA PRZECIW PRZEMOCY W RODZINIE - ZOBACZCIE 

To odważne nagranie i przyznanie się do tego, iż jest się ofiarą przemocy może być naprawdę dużym wsparciem dla kobiet, którym wydaje się, że nic nie może odmienić ich losu. Oby ten niedługi film pomógł zrozumieć ofiarom przemocy, że najwięcej zależy właśnie od nich i to one same mogą odmienić swój los.

Oto nagranie, którym postanowiła podzielić się Emma. 


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 07.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
"powszechny problem", CO TO ZA BREDNIE?
Dodano: 2018-02-27 13:28:29 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×