Zrób to z Lenovo – produkty mobilne a jakość pracy

Jesteś ciekaw czy ich wykorzystanie znacznie wpływa na efekty końcowe pracy? Sprawdź!

Zrób to z Lenovo – produkty mobilne a jakość pracy

Zrób to z Lenovo – produkty mobilne a jakość pracy

Tym razem artyści pracujący przy projekcie „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo” zdradzili Nam, jak wykorzystanie najnowszych technologii wpływa na jakość wykonywanej przez nich pracy, i czy praca bez produktów mobilnych byłaby w ogóle możliwa!

Lidia Popiel: Produkty mobilne dają wspaniałą możliwość konkretnego porozumienia się, co sprawia, że realizacja jest bliższa wymaganiom. Wspaniale, w każdej chwili można zweryfikować posiadane informacje, które są potrzebne do poprowadzenia zajęć w szkole lub napisania artykułu.

RMF 4RT Rafał Płuciennik: Zdecydowanie tak. Na komputerach Lenovo projektujemy auta rajdowe, korzystamy z nich w rajdowym serwisie, towarzyszą zawodnikom zespołu w codziennym życiu. Nie wyobrażam sobie pracy bez sprzętu komputerowego. Solidnego i trwałego!


Zrób to z Lenovo – produkty mobilne a jakość pracy

Zrób to z Lenovo – produkty mobilne a jakość pracy


Lola Victoria Design: Produkty mobilne jak najbardziej wpływają na jakość pracy - a także, co może wydać się zabawne - na samopoczucie. Nie ma nic gorszego od zacinającego się urządzenia i związanej z tym frustracji, gdy trzeba na gwałt zrobić coś bardzo ważnego! Ważne jest poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do marki produktu.

Wiktor TaZ Wojtas: Jestem jedynym zawodnikiem w mojej drużynie który wozi na zawody laptopa. Nauczyłem się tego od duńskiej drużyny Mortal Teamwork która kiedyś była naszym największym rywalem, ich kapitan zawsze miał przygotowane odpowiednie zagrania pod przeciwnika, dzięki czemu również odnieśli wiele sukcesów. Wychodzę z założenia że zawsze możemy się czegoś nauczyć, nawet jeżeli jesteśmy w danym momencie najlepsi na świecie.

Novika: Myślę, że bardziej na wydajność, ale oczywiście jakość też. Do swojej pracy potrzebujemy chociażby najnowszych programów, które można zainstalować tylko na wysokiej jakości sprzęcie.

Łukasz Jemioł: Jak najbardziej. Yoga jest bardzo szybka, poręczna, ma świetne parametry. Sporo pracuję na zdjęciach, przeglądam dużo rzeczy, mam setki albumów. Yoga daje się łatwo spersonalizować i dopasowuje się do indywidualnych potrzeb. To daje jej przewagę nad innymi produktami. Poza tym bardzo podoba mi się jej kolorystyka. Sam wybrałem model w kolorze szarym.


Zrób to z Lenovo – produkty mobilne a jakość pracy

Zrób to z Lenovo – produkty mobilne a jakość pracy


Olka Osadzińska: To podstawa mojej pracy zawodowej i nie byłoby jej gdyby nie było komputerów i telefonów. To podstawowe narzędzie – od kontaktów z klientem i researchu, przez sam proces twórczy i rysowanie, po przygotowywanie ilustracji do druku, budowanie portfolio, kontakty z prasą. Bez komputera nie mam pracy.

Źródło/ Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 07.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×