Zrób to z Lenovo – ulubiony produkt mobilny

Chcesz wiedzieć, który produkt jest numerem jeden dla artystów? Wejdź i zobacz!

Zrób to z Lenovo – ulubiony produkt mobilny

Zrób to z Lenovo – ulubiony produkt mobilny

Każdy z Nas ma swój ulubiony sprzęt z którym się nie rozstaje, który pomaga mu w pracy i w innych czynnościach. Przeczytaj, bez którego nie mogą obejść się gwiazdy pracujące przy projekcie „For ThoseWho Do. Zrób to z Lenovo”.

Lidia Popiel: Tablet IdeaPad S6000. Często się przemieszczam, więc im mniejszy i lżejszy sprzęt, tym lepiej. Jednocześnie muszę mieć spory monitor i funkcje pozwalające na pracę, gdziekolwiek jestem.

RMF 4RT Rafał Płuciennik: Moim ulubionym produktem jest Laptop x1 Carbon z serii ThinkPad. Idealnie pasuje do mnie i moich potrzeb.

Lola Victoria Design: Zdecydowanie najlepiej pracuje się nam z Ideapadem Lenovo Yoga. Łączy w sobie przenośny komputer i tablet - dla nas, idealne połączenie! Jest lekki i bardzo cienki, bez problemu można mieć go cały czas przy sobie.

Zrób to z Lenovo – ulubiony produkt mobilny

Zrób to z Lenovo – ulubiony produkt mobilny


Wiktor TaZ Wojtas: Jedynym produktem Lenovo jaki używam jest laptop, co nie oznacza że robię to z przymusu bądź z grymasem na twarzy, wręcz przeciwnie. Laptop jest dla mnie nieodłączną częścią wyjazdów na turnieje międzynarodowe, bardzo często jesteśmy w sytuacji kiedy musimy przygotować się do meczu przeciwko określonemu rywalowi, czy sprawdzić niektóre zagrania. Counter-Strike Global Offensive jest wymagającą grą dlatego cieszę się że zawsze mam przy swoim boku tak dobry sprzęt.

Novika: Ultrabook Yoga w pomarańczowym kolorze. Jest bardzo poręczny i fajnie wygląda. Najfajniesza jest chyba jednak możliwość korzystania z Yogi za pomocą klawiatury jak z notebooka i dotykowo jak z tableta. Wystarczy złożyć go w drugą stronę, jak duży zeszyt!

Łukasz Jemioł: Mobilny zdecydowanie. Dużo się przemieszczam, biegam, sam używam Lenovo Yoga 13. Jest to bardzo interaktywny komputer, ale ma także świetny design. Jako projektant zwracam na ten aspekt szczególną uwagę.Źródło/Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 14.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
klaja20
Mój pierwszy i jedyny w sumie komputer to właśnie Lenovo. To na nim właśnie piszę ten komentarz. Nie mam problemów z jego użytkowaniem. Raz zepsuł się w nim dysk twardy, ale to poprzez moją mamę, bo go zalała, tak działa bez problemu, otwierając jednocześnie nawet ponad 20 kart. Muszę tylko dokupić do niego takie karty pamięci https://seltrade.pl/karty-pamieci-nosniki-danych-pamieci-flash-czytniki-kart-pamieci, bo mam dużo danych, a na komputerze to wiecie, jak się to wszystko przechowuje..
Dodano: 2018-06-29 09:09:59 Zgłoś nadużycie
adda2
Ile kasy dostali za to zachwalanie
Dodano: 2013-09-11 02:06:15 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×