Zygmunt Chajzer komentuje stan zdrowia swojego syna

Ojciec Filipa Chajzera po raz pierwszy oficjalnie wypowiedział się o tragedii syna. Jego słowa opublikował "Super Express".

Zygmunt Chajzer komentuje stan zdrowia swojego syna

Kiedy tylko pojawiła się informacja o śmierci syna Filipa Chajzera i tego, że zginął w wypadku samochodowym, który prowadził jego dziadek, od razu zaczęto się zastanawiać, czy kierowcą był Zygmunt Chajzer. Auto prowadził jednak teść Filipa, który najprawdopodobniej zasłabł, przez co wjechał w naczepę tira. Głosy o tej tragedii nie milkną.

Zobaczcie także: Agata Młynarska wypowiedziała się o tragedii Filipa Chajzera


Jak można się domyślać, rodzice zmarłego Maksymiliana nie są w dobrym stanie. Sytuację skomentował dziadek zmarłego chłopca, Zygmunt Chajzer - Filip jest rzeczywiście w kiepskim stanie, cały czas na proszkach, na silnych lekach. Jest w domu. Był tylko na konsultacjach. Jest pod stałą opieką psychologa, pomaga mu stowarzyszenie ofiar wypadków. Psycholog cały czas jest w kontakcie z Filipem. Staramy się mu wszyscy pomagać, codziennie rozmawiamy z nim. Julia jest w podobnym stanie jak Filip. Bardzo im współczujemy i staramy się wspierać jedno i drugie - mówił na łamach "Super Expressu".

W dniu wypadku Filip Chajzer przebywał w Stanach Zjednoczonych, a kiedy tylko dowiedział się o tragedii, natychmiast wrócił do Polski. Wiele osób mówiło, że przebywał tam w podróży poślubnej. To także skomentował Zygmunt Chajzer: Nie było żadnego ślubu. Byli w Stanach z grupą przyjaciół. Tam również była moja córka, czyli jego siostra. Jaka podróż poślubna? Przecież nie było rozwodu z Julią. - czytamy w "Super Expressie"Zobaczcie także:Źródło: Super Express
Foto: KAPiF
Dodał(a): Natalia , Piątek 24.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
filip rodzina to swieta sprawa .BOG CIE POKARAL ZE ZOSTAWILES ZONE TY HUJU.
Dodano: 2015-08-04 00:36:04 Zgłoś nadużycie
Anonim
wyrazy współczucia
Dodano: 2015-07-27 17:34:33 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×