Zyskaj formę w 10 tygodni

Każdy z nas marzy o tym, żeby dobrze się czuć we własnym ciele, mieć ładną sylwetkę i zdrowo się odżywiać. Często jednak brak nam silnej woli i czasu. Boimy się drakońskich diet i morderczych treningów. O ile łatwiej byłoby się zabrać za siebie, gdyby ktoś nas motywował, wspierał w treningach i doradzał w zdrowym odżywianiu.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki


Unikatowy program sportowo-żywieniowy "Zyskaj formę w 10 tygodni", nie tylko odchudza, ale i motywuje. Projekt stworzony przez niemieckich olimpijczyków i realizowany z wielkim sukcesem w wielu państwach europejskich od dziś jest dostępny również w Polsce.

"Zyskaj formę w 10 tygodni" to unikatowy program sportowo-żywieniowy stworzony przez niemieckich olimpijczyków.  Jego twórcami są Frederik Harkort i Gerhard Bloechl, natomiast ambasadorami i współtwórcami w Polsce: Katarzyna Skrzynecka – aktorka, piosenkarka, prezenterka oraz Marcin Łopucki – sportowiec, członek Kadry Narodowej, instruktor, trener sportowy; Mistrz Polski, Mistrz Europy oraz 1. wicemistrz Świata w Fitness męskim.

"Zyskaj formę w 10 tygodni" opiera się na 3 filarach: odżywianiu, sporcie, motywacji. Każdy uczestnik programu przez 10 tygodni otrzymuje aż 16 filmów treningowych oraz filmy kulinarne, w których Katarzyna i Marcin ćwiczą i gotują razem, motywując do uzyskania świetnych efektów.


Rejestracja na stronie www.zyskajforme.pl

Źródło: Mat prasowe


Dodał(a): Marcelina Romańska , Wtorek 26.06.2012 (aktualizacja: 2012-06-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
hanys
@martol - ja korzystam :) Poczytałam o tym programie trochę w internecie, widziałam też informację w gazetach i się zdecydowałam. Wreszcie porządnie się za siebie wzięłam, bo zawsze brakowało mi motywacji, żeby ćwiczyć samej w domu, a na siłownię jakoś mnie nigdy nie ciągnęło. Te filmiki sa super - wiem, że ćwiczenia są profesjonalne, a przepisy też świetne - smaczne przede wszystkim i ze składników, które bez problemu można sobie kupić, a nie jakieś wymyślne i drogie. Fajnie dostosowali te odżywianie do naszym polskich warunków, bardzo mi to odpowiada. Te 5 kg, które na razie zrzuciłam, jakoś tak łatwo poszło i nie musiałam się katować, a jeszcze jestem przed ukończeniem całości dziesięciotygodniowego programu, więc pewnie spadnie mi jeszcze więcej :)
Dodano: 2012-09-17 10:25:54 Zgłoś nadużycie
martol
Cześć! Chcialabym zapytać się,czy ktoś już korzystał z tego programu? Jeśli tak to poproszę o wypowiedź jakie były wyniki w odchudzaniu :)
Dodano: 2012-06-27 13:03:58 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×