Nastolatka pozytywnie zaskoczyła staruszkę podczas imprezy z koleżankami. Internauci oszaleli na jej punkcie!

Gdy 18-letnia Mahri Smith z Ottawy wyszła zabawić się z grupą koleżanek, nie miała pojęcia, że do składu dołączy jeszcze jedna kobieta. Jej gest podziwia cały świat!

nastolatkababcia1.jpg

Dziewczyna udostępniła na Twitterze kilka zdjęć i tym sposobem jej gest obiegł cały świat. Zanim je zrobiła, spotkała w toalecie starszą samotną kobietę. Nawiązały rozmowę, w której kobieta pochwaliła outfity imprezowe dziewcząt.  Mahri w jednym z wywiadów zdradza, że wiek nie grał żadnej roli i od razu udało im się złapać wspólny język.

Kobieta powiedziała dziewczynom, że kiedy je zobaczyła, powróciły wspomnienia z lat jej młodości. Od razu pomyślała o chwilach, które spędzała ze swoimi przyjaciółmi podczas szalonych nocy. Pamiętam, jak razem z moimi koleżankami ubierałyśmy się i wychodziłyśmy zaszaleć. Tęsknię za tym- powiedziała kobieta.

Mahri i jej przyjaciółki dotknięte wzruszającymi słowami, bez chwili zastanowienia, zaproponowały jej spędzenie wspólnego wieczoru. I tak po zrobieniu pamiątkowego selfie w lustrze dwa zupełnie różne pokolenia połączyły się, zapisując na kartach historii wyjątkowe wydarzenie. Wkrótce okazało się, że starsza pani przyszła do kasyna ze swoim mężem i po jakimś czasie opuściła dziewczyny. Dzisiaj opublikowane na Twitterze zdjęcie wywołuje uśmiech na twarzy tysięcy osób z całego świata. Przypomina o tym, że młodość nie kończy się z wiekiem, wręcz przeciwnie, może drzemać w człowieku przez całe życie.

babacianastolatkazdjecienowe.jpg

Niech to zdjęcie będzie zachętą i inspiracją do poświęcania czasu starszym ludziom i niestygmatyzowania ich ze względu na wiek, czy wygląd. Z takich przypadkowych spotkań bardzo często nawiązują się piękne przyjaźnie, które trwają latami. Czerpmy zatem od innych. Jest tak wiele rzeczy, których możemy nauczyć się od drugiego człowieka, dając mu odrobinę ciepła i zainteresowania.

Nie zapominajmy, że starsi ludzie w dzisiejszym świecie bardzo często borykają się z samotnością i wbrew pozorom może to być rzecz, która doskwiera im najbardziej. W życiu nie warto kierować się utartymi schematami, które wyłącznie ograniczają człowieka. Takie przygody zdarzają się niezbyt często, ale na pewno warto dać ponieść się emocjom i ruszyć ścieżką, którą wyznacza serce.

Zdjęcia: twitter.com/SmithMahri


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 26.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×