6 aplikacji na telefon, które ułatwią przygotowania do świąt

Niosą pomoc każdej pani domu.

6 aplikacji na telefon, które ułatwią przygotowania do świąt

Każda kobieta, która angażuje się w przygotowywanie świąt zna uczucie zmęczenia, zabiegania itd. Jak tu wszystkiego dopilnować? Z pomocą przychodzą aplikacje na telefon. Oto te, na które warto zwrócić uwagę.

Christmas Planner


Przed świętami mamy tyle na głowie, że często zapominamy o najbardziej podstawowych sprawach. Ta aplikacja zapamięta za nas wszystko co powinnyśmy zrobić. Program podpowiada również co powinno być wykonane po świętach. Taka gratka dostępna jest na urządzenia z systemem Android.

Zobaczcie także: Co zrobić, żeby choinka zachowała świeżość na dłużej?


Listonic


To idealne rozwiązanie, które pozwoli nam szybko i sprawnie zrobić zakupy na święta. Podpowiada nie tylko co kupować, ale też jak przechowywać zakupione produkty. Możemy też udostępnić naszą listę np. swojemu partnerowi i podzielić się z nim obowiązkami. Aplikacja zawiera również aktualne gazetki promocyjne najbardziej znanych sieci handlowych, dzięki czemu w każdej chwili możemy sprawdzić gdzie czekają najatrakcyjniejsze promocje.

Przepisy.pl


To książka kulinarna na telefon. Przepisy wsparte są  zdjęciami, szczegółowymi opisami przygotowań dań. Każdą panią domu ucieszy funkcja przeliczania miar czy słownik terminów kucharskich. W aplikacji możemy także stworzyć swoją osobistą książkę kucharską, w której będziemy zapisywać ulubione przepisy. Aplikacja dostępna na telefon z systemem operacyjnym Android, iOS, Windows Phone.

Zobaczcie także: Jak zrobić bombkę z papieru?

Booksy


Zajęte planowaniem, kupowaniem i organizowaniem zwykle na samym końcu przypominamy sobie o własnych potrzebach. Zdarza nam się w szale przygotowań zapomnieć o umówieniu się na manicure czy do fryzjera. Wtedy z pomocą może przyjść Booksy. Dzięki tej aplikacji umówimy się do fryzjera, kosmetyczki, czy na masaż np. stojąc w kolejce po karpia czy wieczorem w czasie gdy piec będziemy świąteczny piernik. Dzięki Booksy możliwe jest umawianie się na wizyty na zabiegi beauty &health niezależnie od pory dnia, czy nocy. Z własnego smartfona, za pomocą dosłownie kilku kliknięć nawet w środku nocy możemy zaplanować wizytę w optymalnym dla nas czasie. Co ważne, nie ma konieczności jej potwierdzania, nasze kliknięcie w kalendarzu na ekranie oznacza rezerwacje terminu nawet wtedy, gdy fryzjer smacznie śpi, lub ma ręce pełne roboty. Booksy, także samo przypomni nam o rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Darmowa aplikacja na system Android oraz IOS.

Orszak Trzech Króli


Jeśli w tym roku przy świątecznym stole będziemy chcieli zaśpiewać kolędy, możemy ściągnąć na naszego smartfona aplikację Orszak Trzech Króli. Tu znajdziemy ponad 200 kolęd. Każdy z rodziny będzie mógł zaśpiewać pieśni bez szukania wykrętów, że nie pamięta słów. To aplikacja pełna największych ulicznych, polskich jasełek.  Dostępna na urządzenia z systemem Windows.

Zobaczcie także: Podziel się pięknem ze wszystkimi i wesprzyj podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam"!

Pudełko na gwarancję


Wcielając się w rolę Mikołaja mamy często kłopoty co zrobić z paragonami za prezenty. By ułatwić sobie ich przechowanie możemy skorzystać z aplikacji zwanej Pudełko na gwarancję. Dzięki niej możemy przetrzymywać wszystkie paragony za zakupione prezenty w jednym miejscu. Jeśli ktoś z obdarowanych będzie chciał wymienić swój prezent lub będzie potrzebował skorzystać z gwarancji, będziemy mieć łatwy dostęp do dowodu zakupu na swoim telefonie. Aplikacja również poinformuje nas o zbliżającym się końcu gwarancji zakupu. Dostępna dla użytkowników urządzeń z systemem IOS oraz Android.

Korzystacie z tych aplikacji?Zobaczcie także:Źródło: Mat. prasowe
Foto: Thinkstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 17.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×