Czy znałaś to wykorzystanie pasty do zębów?

Pastę do zębów możesz wykorzystać nie tylko do zębów, ale na wiele różnych sposobów. To idealny produkt, który sprawdza się jako środek chemiczny w gospodarstwie domowym i nie tylko.

pasta .jpg

Zapobiega parowaniu szkieł

Dobra wiadomość dla osób, które noszą okulary. Od tej chwili można zapobiec ich parowaniu zimą - wystarczy posmarować powierzchnię szkieł cienką warstwą pasty, następie zostawić na kilka sekund i starannie wytrzeć. Problem z głowy!

Pomaga wyczyścić buty

Pasta do zębów nadaje się do czyszczenia butów, w szczególności jasnych adidasów, ale również skutecznie odświeża buty skórzane. Wystarczy, że aplikujesz trochę pasty na zabrudzenia, następnie wetrzesz delikatnie miękką szmatką i spłuczesz zimną wodą - efekt gwarantowany!

Warto zobaczyć: Co zrobić, żeby mieć białe zęby?

Neutralizuje zapachy

Jeśli kroiłaś cebulę, czosnek czy miałaś styczność z czymś, co zostawiło nieprzyjemną woń na Twoich dłoniach i nie wiesz, jak się tego pozbyć - oto nowe rozwiązanie. W zupełności wystarczy, jeśli nałożysz na rękę odrobinę pasty do zębów i ją rozetrzesz. Jej intensywny zapach zneutralizuje wszystkie nieładne aromaty.

czyści srebrną biżuterię

Jeśli umyjesz pastą swoją srebrną biżuterię, odzyska ona swój pierwotny wygląd - będzie odświeżona i błyszcząca.

radzi sobie z wypryskami

Jeśli dzień przed ważnym spotkaniem czy imprezą pojawi się nieproszony „gość” na twojej twarzy, nie martw się. Posmaruj pryszcz pastą do zębów i zostaw na noc. Następnego dnia będziesz zaskoczona rezultatem.

Fot: Thinkstock

Zobacz też:
ID galerii:635Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Poniedziałek 11.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×