DIY: Ozdobny jesienny świecznik, który z łatwością zrobisz w domu

Zobaczcie jak zrobić piękną i prostą ozdobę do domu, która wniesie do naszego mieszkania nieco pięknej jesieni.

jesienny świecznik.jpg

DIY: Ozdobny jesienny świecznik, który z łatwością zrobisz w domu

Lato już za nami, zatem przyszedł czas na jesień, która jest pełna kolorów i niezwykłego charakteru i klimatu. Warto z niego skorzystać i przenieść nieco jesieni do wnętrza naszego domu.

Ta pora roku charakteryzuje się niezwykłymi kolorami, które zapewniają spadające i żółknące na drzewach liście. Piękne krajobrazy jesieni mogą być wspaniałą inspiracją do stworzenia ciekawych i oryginalnych ozdób do domu

Zobacz też:  PROPOZYCJE ŚWIĄTECZNYCH DEKORACJI DOMU DIY

Choć nie każdy lubi chłodniejsze deszczowe dni, to z pewnością każdy z miłą chęcią siądzie do ciekawej książki, czy filmu w towarzystwie zapalonych pachnących świec, które znajdować się będą we własnoręcznie przygotowanym świeczniku.

 

Ręcznie robione dodatki są nie tylko tanie w przygotowaniu, ale przede wszystkim niepowtarzalne. W końcu nikt inny nie będzie miał tak samo przygotowanego świecznika, co my. Zamiast siedzieć i nudzić się podczas jesiennych wieczorów można stworzyć coś, co zachwyci wszystkich domowników i gości, którzy będą nas odwiedzać.

Jak zrobić ozdobny świecznik?

Przygotuj:

sznurek
słoiczki
ususzone liście
płynny klej
taśmę klejącą

Zobacz też: DIY: JAK ZROBIĆ JEANSY Z DZIURAMI? - ZOBACZ JAKIE TO PROSTE

1. Na słoiczek, który ma się stać ozdobnym świecznikiem naklej przy pomocy kawałka taśmy przygotowane ususzone listki. Dzięki temu zaplanujesz ich rozmieszczenie i będzie Ci łatwiej.

2. Posmaruj fragment zewnętrznej strony słoiczka, na którym ma się znaleźć roślina, dość grubą warstwą kleju, następnie przyłóż listek i również posmaruj go klejem, by namókł i przywarł do ścianki słoiczka. Tak samo zrób z pozostałymi listkami.

3. Tak przygotowany słoiczek zostaw do wyschnięcia na całą noc.

4. Gdy słoiczek będzie gotowy posmaruj klejem jego brzeg i owiń sznurkiem tak, by ten się przykleił i pozostaw do wyschnięcia.

5. Kiedy klej wyschnie wystarczy włożyć zapachową świeczkę i piękna jesienna ozdoba jest gotowa.

Oto dokładna instrukcja:

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 30.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Pięknie wyglądają te świeczniki a co dopiero gdy zapali się je wieczorem, nadadzą dużego uroku i klimatu. Problem zawsze tylko z tym, gdy świeczka lub jakiś podgrzewacz zaczyna okopcać ścianki. Sama też robiłam własne takie http://www.open-youweb.com/jak-zrobic-prosty-swiecznik-diy/ te z puszki, które trzeba podziurkować. Mam pytanie, może znacie może jakąś farbkę, która nie będzie odpryskiwała od ciepła?
Dodano: 2017-10-28 15:45:41 Zgłoś nadużycie