Jak zrobić zajączka z serwetki?

Polecamy 3 filmy z instrukcjami polskich youtuberów.

jak-zrobic-zajaczka-z-serwetki.jpgJeśli już zastanawiacie się nad dekoracją wielkanocnego stołu, dobrze trafiłyście. Mamy dla Was pomysł na ozdobę - prostą i praktyczną, której wykonanie, w dodatku, nie zabierze Wam zbyt wiele czasu (dobrze wiemy, że przed świętami każdy ma go mało).

 POLECAMY: Jak zrobić zająca i pisankę z papieru metodą origami?

Znalazłyśmy dla Was w sieci kilka filmików, w których zobaczycie jak ze zwykłych papierowych serwetek można wyczarować wielkanocne zajączki. Serwetki złożone w ten sposób będą fajnie wystawały poza poziom talerzy i szklanek na wielkanocnym stole. Na pewno zwrócą uwagę wszystkich zaproszonych gości a w szczególności dzieci. Postarajcie się, by do przygotowania takich ozdób na wielkanoc wybrać serwetki jak najbardziej kolorowe, by wyróżniały się na tle białego obrusu i zastawy. Do składania zajączków z serwetek możecie zaangażować także dzieci. Taka zabawa powinna im się spodobać.  

Poniżej przedstawiamy kilka najfajniejszych filmików z instrukcjami (w języku polskim), nagranych przez polskie blogerki i youtuberki i opublikowane na YouTube. 

1. Jak zrobić zajączka z serwetki? Dorota.in przedstawia:

2. Jak zrobić zajączka z serwetki? Instrukcja Handimanii:

Filmik można odtwarzać też bez dźwięku - wszystkie kroki powinny być zrozumiałe bez słów (zresztą te w filmiku w ogóle się nie pojawiają).  

3. Jak zrobić zajączka z serwetki? Filmik przygotowany przez ">Anka Gotuje:

POLECAMY: Jak ozdobić dom na Wielkanoc?

Źródło: MilionKobiet.pl, Youtube.com
Foto: Thinkstock


Dodał(a): Karolina Zdunowska , Sobota 12.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Extremely this blog website keeping a particular and in addition fascinating information and . Thanks for indicate us. Keep up it up
Dodano: 2018-09-08 13:34:13 Zgłoś nadużycie
Anonim
Hello every one i am here this platform,so today we will be learn a new topic,so this is Microsoft edge browser,this is totally free no any registration or charges required http://windowstuts.net/trust-website-in-microsoft-edge i have used the many search browser,but edge is different mode application more then,if you want to get this app,now click here this site and get free Microsoft edge.
Dodano: 2018-08-13 11:34:52 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×