Len w roli głównej - nowy klasyczny lookbook Zara Home 2015/2016

Znana sieciówka wypuściła kolejny lokkbok, w którym tym razem motywem przewodnim jest len. Zobaczcie sami.

zara home.jpg
Len w roli głównej - nowy klasyczny lookbook Zara Home 2015/2016

W ostatnim czasie zostaliśmy wręcz zasypani pięknymi lookbook'ami znanych meblowych sieciówek, w których zdecydowanie dominowały święta. Choć tegoroczne Boże Narodzenie jeszcze przed nami, to Zara Home pokazała kolejną odsłonę swojej kolekcji.

Tym razem nie jest ona związana z nadchodzącymi świętami, a główną rolę zamiast ozdób i dekoracji bożonarodzeniowych gra - len. To materiał bardzo ciekawy i kojarzony często z latem. To właśnie o tej porze roku bardzo dobrze się sprawdza, bo jest przewiewny i pozwala czuć się swobodnie w upalne dni.

 

Okazuje się jednak, że len sprawdza się także świetnie jako domowa bielizna. Eleganckie obrusy, czy pościel z tego materiału, to właśnie to, co tym razem proponuje nam Zara Home jako kolejny hit.

Całą kolekcja wykonana jest w delikatnej pastelowej kolorystyce, która nie znika z hot trendów już od jakiegoś czasu. Surowe ale eleganckie aranżacje są na topie i nie zapowiada się, by nadchodziły zmiany.

Zobacz też: ŚWIĄTECZNE AKCENTY W STYLU BOHO - ZARA HOME BOHEMIAN CHRISTMAS 

Inwestycja w tego typu dodatki do naszego domu to z pewnością coś co nam się opłaci, bo nie tylko nie wyjdzie z mody w kolejnym sezonie, ale dzięki klasycznemu wydźwiękowi posłuży nam przez lata, a przy tym odmieni nasze wnętrze i nada mu specyficznego charakteru bez wielkich remontów.

Oto najnowsza kolekcja i lookbook zaproponowany przez sieciówkę Zara Home, zobaczcie.

1.jpg

2.jpg

a.jpg

b.jpg

c.jpg

d.jpg

e.jpg

f.jpg

g.jpg

h.jpg

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 25.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×