Piękna świąteczna zastawa w nowym lookbook'u Zara Home na Boże Narodzenie 2015

Znana sieciówka pokazała najnowsze propozycje pięknej zastawy na nadchodzące święta, zobaczcie sami.

świąteczna zastawa.jpg

Piękna świąteczna zastawa w nowym lookbook'u Zara Home na Boże Narodzenie 2015

Choć jesień jeszcze nie minęła, to w sklepach już zaczynają pojawiać się elementy związane z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Coraz częściej na wystawach, czy przeglądach proponowanych przez znane marki pojawiają się dodatki i ozdoby świąteczne.

Pomimo tego, że wydawać się może, iż do Bożego Narodzenia mamy jeszcze sporo czasu, to wszyscy dobrze wiemy, że w codziennym zabieganiu dni mijają nam szybko i ani się nie obejrzymy, a święta będą tuż tuż.

Zobacz też: WŁOSKI STYL W NOWYM LOOKBOOK'U ZARA HOME JESIEŃ/ZIMA 2015

Znane sieciówki już teraz proponują piękne lookbooki z pięknymi elementami, które mają nam pomóc stworzyć odpowiedni klimat podczas wigilijnego wieczoru i nie tylko.

 

Zara Home przedstawiła właśnie swój najnowszy lookbook, w którym prezentuje eleganckie i bardzo świąteczne dodatki do naszych domów.

Zobacz też: ZOBACZCIE PIĘKNY LOOKBOOK H&M HOME NA ZIMĘ 2015 

Warto przyjrzeć się bliżej pięknej eleganckiej zastawie, która mimo wszystko pozostaje nieco w stylu rustykalnym. Głęboka czerwień w połączeniu z tradycyjną bielą zdecydowanie odzwierciedla klimat nadchodzących świąt.

Pięknie nakryte stoły prezentowane w najnowszym lookbook'u z pewnością zainspirują nas do tego, by te święta były naprawdę wyjątkowe, zobaczcie sami. 

12.jpg

18.jpg

19.jpg

22.jpg

23.jpg

21.jpg

Zobacz też cały lookbook Zara Home Boże Narodzenie 2015.

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Zara Home


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 04.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×