Świąteczne ozdoby DIY: Jak zrobić choinkę z serwetki? Zobacz

Chcecie, by na waszych wigilijnych gości czekała śliczna niespodzianka przy stole? Zobaczcie prosty i efektowny trik.

choinka z serwetki.jpg

Świąteczne ozdoby DIY: Jak zrobić choinkę z serwetki? Zobacz

Święta Bożego Narodzenia to bardzo ważny czas w roku. To właśnie wtedy spotykamy się najczęściej całą rodziną przy jednym stole. Jeśli zatem planujemy zaprosić gości w tym czasie do siebie, warto przygotować coś, co miło ich zaskoczy.

Drobne, ale nadające uroku elementy, które umieścimy na wigilijnym stole nie tylko przyprawią o uśmiech naszych bliskich, ale także dodadzą szyku i świątecznego klimatu w naszym domu. Taki drobny element może zająć nam zaledwie kilka minut, a przy tym dodać oryginalności naszemu nakryciu stołu.

 

To własnie te małe elementy tworzą na naszym stole ten niezwykły magiczny klimat świąt, który tak bardzo wszyscy lubimy. Jeśli poświęcimy zaledwie kilka minut, efekt będzie dla naszych gości miłym zaskoczeniem.

Zobacz też: DEKORACYJNE ŚWIECZNIKI NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ I NIE TYLKO 

Prosta świąteczna choinka może się znaleźć nie tylko na naszej podłodze, ozdobiona pięknymi świątecznymi bombkami, łańcuchami i lampkami, ale może się także pojawić... na naszych talerzach. 

Wykonanie ciekawej choinki z serwetek, które kładziemy przy każdym nakryciu jest proste i nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy przyjrzeć się krótkiemu filmikowi, który krok po kroku pokazuje jak wykonać tę piękną świąteczną ozdobę, spróbować i gotowe.

Zobaczcie sami, jak proste jest to w wykonaniu!


Zobacz też: 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 18.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar