Tak wykorzystasz pudełko po butach!

Następnym razem po zakupie nowych butów, nie wyrzucaj pudełka po nich! Taki karton może być bardzo użyteczny i wykorzystany na wiele różnych sposobów! Oto nasze propozycje!

pudelko pobutach.jpg

Pudełeczko na drobiazgi

Karton po butach możesz użyć do przechowywania drobiazgów, które masz poustawiane
w różnych miejscach, a tym sposobem możesz schować je wszystkie razem. Mowa na przykład
o biżuterii, lakierach do paznokci czy pocztówkach. Wystarczy, że okleisz pudełko ładnym, kolorowym papierem, dodasz własnoręczne ozdóbki i „szkatułka” na drobiazgi gotowa!

Do pakowania prezentów

Każdy upominek, który jest ładnie, estetycznie zapakowany, cieszy podwójnie! Dlatego warto zadbać o odpowiednią oprawę. I tak, zamiast wydawać dodatkowe pieniądze na zwykłe prezentowe torebki czy papiery do pakowania, wykorzystaj pudełko po butach! Ozdób je według uznania, a z pewnością zaprezentuje się lepiej, niż niejedno opakowanie na prezent w sklepie.

Zobacz także: Z czym nosić sportowe buty? 5 BOSKICH wskazówek!


Zabawka dla dzieci

Pudełko po butach sprawdzi się również jako zabawka! Daj się ponieść fantazji i stwórz z niego domek dla lalek czy łóżeczko dla maskotki. Sprawisz dziecku wiele radości, a i sama przez chwilę powrócisz do dzieciństwa…

Organizer

Zwykle na biurku leży wiele drobiazgów, które nie mają swojego stałego miejsca - za każdym razem znajdziesz je gdzie indziej. Aby zadbać o porządek na biurku, zadbaj też o to, by potrzebne akcesoria  składować razem. Dobrym pomysłem jest stworzenie organizera na biurko właśnie z pudełka po butach! Wystarczy trochę kreatywności - użyj do tego także kilka rolek po papierze toaletowym i kolorowego papieru. Przydadzą się także klej, nożyczki i dodatkowe ozdoby.
Od tej pory będziesz miała jedno miejsce do przechowywania długopisów,  karteczek, spinaczy
i innych niezbędnych rzeczy.

Fot: Thinkstock

Zobacz też: 

ID galerii:818Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Wtorek 05.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×