Włoski styl w nowym LookBook'u Zara Home jesień/zima 2015

Piękne wnętrza i nowe jesienne kolekcje mogą być dla nas wspaniałą inspiracją do urządzania własnej przestrzeni, zobaczcie sami.

główne.jpg

Włoski styl w nowym LookBook'u Zara Home jesień/zima 2015

Piękne wnętrza zawsze są inspirujące. Co jakiś czas dobrze jest zmienić wystrój przestrzeni, w której się poruszamy, gdyż lekkie odświeżenie może naprawdę odmienić nastrój całego domu. Nie trzeba od razu robić gruntownego remontu, by nadać pomieszczeniu nowy charakter.

Haftowane poduszki, ozdobne ramki, nowa pościel, czy pleciony koc mogą nadać naszej sypialni, czy salonowi nowego klimatu. Wystarczy zainspirować się odpowiednimi wnętrzami i spróbować przenieść pomysły na własny grunt. 

Zobacz też: F&F HOME NA JESIEŃ-ZIMĘ 2015/2016 

Miłośnicy włoskiego minimalizmu z pewnością znajdą coś dla siebie w nowej kolekcji przygotowanej przez Zara Home. Pierwsza część LookBook'a na jesień i zimę tego roku nasuwa skojarzenia ze słoneczną Toskanią i tradycyjnymi wnętrzami, które jednak mają nowoczesny charakter.

Biel to już od kilku sezonów kolor, który króluje we wnętrzach. Zestawienie go z pudrowym różem, delikatnym pastelowym błękitem czy odcieniami szarości to trend, który utrzymuje się w kolejnych kolekcjach. Nie ma się czemu dziwić - takie delikatne zestawienia nadają pomieszczeniom naprawdę wyjątkowy charakter.

W najnowszej kolekcji nie brakuje także metalowych elementów, takich jak ozdobne ramki, które często okraszone są niedbale białą farbą. Efekt starości i zużycia jaki uzyskujemy dzięki temu zabiegowi to także motyw, który bardzo często się przewija.

Jeśli zatem lubimy minimalistyczne wnętrza, którym charakteru dodają drobne elementy w najnowszej kolekcji na pewno znajdziemy coś co nas zainspiruje.

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: LookBook Zara Home


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 28.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×