Złoto i biel w świątecznym lookbooku Zara Home 2015

Szukacie inspiracji i nie wiecie jak ozdobić dom na święta i wprowadzić niepowtarzalny, elegancki klimat? Zobaczcie piękny lookbook znanej sieciówki.

zara home.jpg

Złoto i biel w świątecznym lookbooku Zara Home 2015

 

Święta Bożego Narodzenia to bardzo wyjątkowy czas. Mają one swój niepowtarzalny klimat, który gości w każdym domu i który uzyskać można bardzo różnymi sposobami.

Oprócz tego, że w czasie świąt nasz dom wypełnia zapach przygotowywanych potraw, odpowiednią atmosferę tworzą także dodatki, jakie w tym czasie pojawiają się na naszych stołach i w naszych mieszkaniach.

Zobacz też: IKEA NA ŚWIĘTA

Pomysłów na świąteczne aranżacje naszych wnętrz jest mnóstwo. Tym razem zwracamy jednak uwagę na piękny i elegancki lookbook znanej marki Zara Home, w którym główną rolę odgrywają złoto i biel.

 

Te dwa klasyczne kolory wprowadzają do naszych pomieszczeń szyk i elegancję. Widać to bardzo dobrze w aranżacjach przygotowanych przez markę. Czasem niewielkie zmiany i drobne dodatki do domu mogą zdziałać więcej, niż wielkie przemeblowania i remonty.

Drobne złote i białe dodatki wprowadzają do naszych domów elegancję wysokiej klasy, i potrafią dyskretnie ubarwić i nadać charakteru naszym wnętrzom.

Zobacz też: PIĘKNA ŚWIĄTECZNA ZASTAWA W NOWYM LOOKBOOK'U ZARA HOME NA BOŻE NARODZENIE 2015 

Pamiętajmy o tym, że bardzo ważnym świątecznym elementem jest choinka, do które białe i złote ozdoby pasują idealnie. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami. Oto lookbook White&Gold od Zara Home na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: ZaraHome.pl


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 04.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Piękna kolekcja, wielka klasa. Od siebie mogę polecić świąteczną zastawę i dekorację Tchibo, są równie ładne, a dzięki zniżce z http://kodyrabatowe.gg.pl/ można je kupić w wyjątkowej cenie :)
Dodano: 2015-12-04 15:34:41 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×