5-letni chłopiec zdecydował o zmianie płci!

Czy tak małe dziecko jest gotowe na podjęcie tak ważnej decyzji? Poznajcie historię Jacoba.

5-letni chłopiec zdecydował o zmianie płci!

5-letni Jacob kiedyś był dziewczynką. Przyszedł na świat jako drugie dziecko Mimi i Joe'go Lemay. Chłopiec ma jeszcze dwie siostry.

Początkowo miał na imię Mia, lecz tak naprawdę nigdy nie czuł się jak dziewczynka. Już od najmłodszych lat miał problem ze swoją płcią. Kiedy Mia bawiła się jak chłopcy, rodzice na początku myśleli, że po prostu taki ma charakter i nie w głowie jej lalki, czy kolorowe sukienki, jednak po jakimś czasie zrozumieli, że tutaj nie chodzi tylko o zabawę, lecz o coś głębszego - Mia źle się czuła w ciele dziewczynki.

Zobaczcie także: Jak dzieci rozpoznają swoje matki?

Mimi obawiała się, że córka w przyszłości nie będzie umiała odnaleźć się wśród koleżanek, lecz do końca liczyła, że etap "chłopczycy" jednak jej minie. Kiedy nic się nie zmieniało, rodzice dziewczynki postanowili, że pozwolą jej się upodobnić do chłopca - kupili chłopięce ubrania, zmienili fryzurę oraz imię. Mia stała się Jacobem - jest transgenderowym dzieckiem.

Zobaczcie także: Co to jest gender?

Rodzice postanowili podzielić się niesamowitą historią ich syna. Jak motywują swoją decyzję? Według nich Jacob posiadał wszystkie cechy transgenderowego dziecka. Obecnie chodzi do nowej szkoły, w której nikt nie widział go jako dziewczynka i czuje się doskonale, bo w końcu jest tym, za kogo się uważa. Nawet ojciec Jacoba podkreśla, że jego zdaniem chłopiec nigdy nie był dziewczynką.

Czy historia tego 5-letniego chłopca pomoże zrozumieć inne transgenderowe dzieci?

Zobaczcie także:Źródło: DailyMail
Foto: ShutterstockDodał(a): Anka P. , Poniedziałek 27.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Anonim
Nie zmienili dziecku płci, tylko pozwolili dziecku ubierać to co chce, sami mówicie że dziecko w tym wieku nie może zdecydować o swojej płci, ale dziewczynki ubieracie w ubrania dziewczęce, a chłopców w chłopięce, zamiast unisex.
Dlaczego dziewczynka ma chodzić w sukience, skoro według was nie wie jaką ma płeć, równie dobrze może nałoży spodnie i mieć krótkie włosy.
Dodano: 2015-04-28 09:24:56 Zgłoś nadużycie
Anonim
według mnie to głupie. Ja całe zycie byłam takim dzieckiem,że bawiłam się z chłopcami, potem miałam kolegów samych w podstawówce i gimnazjum i w liceum. Teraz na studiach też mam kolegów, po zajęciach spotykam się z kolegami graćw kosza czy siatkę... hmmm... nie uważam się ani za mężczyznę ani za 100% kobietę. Jestem sobą, z charakteru, tego jak się zachowuję, mówię jestem jak mężczyzna, ale gustuję w mężczyznach, a poza tym to bardzo miłe być jedyną kobietą wśród mężczyzn, czuję się dopieszczona ha haha ;-P
Dodano: 2015-04-28 08:43:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
Sorry to chore, rozumiem jeżeli ktoś w wieku nastu lat stwierdza ze ma problem z tożsamością płciową, ale dziecko???!!! Ja sama do pewnego czasu byłam chłopczycą nie bawilam się lalkami łaziłam po drzewach i zawsze miałam samych kolegów, w sumie to zostało mi to do tej pory z tym ze po urodzeniu pierwszego dziecka zaczęłam sie bardziej kobieco ubierać, wg mnie to po prostu rodzice tak postąpili bo chcieli mieć syna
Dodano: 2015-04-28 08:21:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
Debilny tytul,news z dupy,co za belkot!
Dodano: 2015-04-28 07:20:18 Zgłoś nadużycie
Anonim
Super masz chłopaka... Ludzie nie mają problemów to szukają takich ze sobą...By coś przeżyli to głupoty by im wyleciały z łba
Dodano: 2015-04-28 01:40:18 Zgłoś nadużycie
Anonim
"do końca liczyła że etap chłopczycy jej minie"? przecież to dziecko ma 5 lat, do jakiego końca? to jest tak trudna decyzja, że wątpię, aby świadome jej podjęcie było możliwe przed 30stką. Mój "chłopak" jest kobietą w ciele mężczyzny i nawet teraz (35 l) nie jest pewien, czy powinien brać hormony, bo to gigantyczna ingerencja w organizm. Próbujemy zmian "kosmetycznych", tak jak tutaj, i funkcjonowania społecznie jako kobieta.... ale nie wieku 5 lat, litości...
Dodano: 2015-04-28 00:35:39 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×