52-letnia kobieta karmi piersią swoją 6-letnią córkę!

Ta matka ma niesamowity kontakt ze swoją córką. Sprawdźcie dlaczego.

52-letnia kobieta karmi piersią swoją 6-letnią córkę!

Karmienie piersią wywołuje wiele kontrowersji. Część matek nie może tego robić i bardzo żałuje, a inne same z tego rezygnują i bywają z tego powodu piętnowane. Inną sporną kwestią jest to, gdzie matki mogą karmić swoje pociechy. Niektóre wstydzą się wystawiać piersi w miejscu publicznym i wolałyby aby było więcej miejsc dla karmiących matek, a w innym przypadku kobiety nie mają z tym problemu, lecz nie każdy chce na to patrzeć.

Zobaczcie także: Kobieta karmi dziecko piersią po tym, jak w czasie ciąży przeszła mastektomię

Takich problemów na pewno nie ma Maha i jej 6-letnia córeczka. 52-latka ma trójkę dzieci. Najmłodszą jest 6-letnia Aminah, która nadal ssie pierś matki. To właśnie dlatego mówi o nich cały świat. 

Nie da się ukryć, że matkę i córkę łączy silniejsza niż zazwyczaj więź. Dziewczynka sięga po matczyną pierś kiedy tylko ma na to ochotę. Nieważne jest dla niej to, czy znajduje się w kinie, u lekarza, czy na spacerze - matka zawsze ją nakarmi, a Aminah twierdzi, że to jej ulubiona czynność w ciągu dnia.

Zobaczcie także: Dlaczego kobiety nie chcą karmić piersią?

Maha podkreśla, że jest niezwykle zadowolona z tego, że ciągle może karmić swoją córkę i zamierza to robić dopóki Aminah sama nie stwierdzi, że nie chce już ssać jej piersi. Matka twierdzi, że to dzięki jej mleku, dziewczynka prawidłowo się rozwija i nikt nie powinien się wtrącać w jej postępowanie, a tym bardziej go oceniać.

52-letka podkreśla, że to matki same powinny decydować o tym, jak wychowują dzieci i czy chcą je karmić piersią, czy też nie, biorąc pod uwagę dobro swojego dziecka.

Co powiecie na karmienie piersią 6-letniej dziewczynki?
Zobaczcie także:Źródło: DailyMail
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 02.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
jak dla mnie to chore i gruba przesada
-------------------------
routery, sprzedaż,pomoc techniczna i przesyłka gratisRZECZY.DAG.PL/SKLEP
Dodano: 2015-06-08 14:10:36 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×